GuideHotel

Cenevre’ye Seyahat Eden İş Kadınları İçin En İdeal 3 Otel

İş nedeniyle seyahat etmek zorunda olan kadınlar için seyahatin konforlu geçmesi hem onların rahatı hem de işlerinin olumlu seyretmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Çünkü iş kadınların zamanları çok değerlidir. Birbiri ardına sıralanan toplantılar, iş yemekleri, telefon görüşmeleri derken yoğun günler geçirirler.

Kadınlar için kalınacak otelin rahatlığının yanı sıra, otelin güvenliği, ulaşım seçeneklerine ve alış veriş  olanaklarına yakınlığı da önemlidir. Ayrıca üstün konsiyerj hizmeti sağlanabilen, gece çamaşır yıkama servisi olan, sağlıklı yemeklere yer verilen ve 24 saat oda servisi imkanı olan oteller iş kadınları için aranılan özellikteki oteller olacaktır. Ayrıca gürültüsüz odaların olduğu, lüks vücut ürünleri ve çeşitli spa uygulamaları bulunan oteller de seçimde ilk sırada olacak özellikteki otellerdir.

Cenevre’ye iş seyahati yapacak olan kadınlar içinse özel hizmet veren 3 büyük lüks otel bulunmaktadır.

Four Seasons Hotel Des Bergues Geneva: 1834 yılından beri şehrin simgesi haline gelen  Cenevre’nin ilk lüks otelinin bulunduğu bina bugün dünyaca ünlü oteller zinciri Four Seasons Otel’e ait. Dünyanın dört bir yanından gelen üst sınıf müşterileri bulunan bu otel, konuklarına olağanüstü kişisel hizmet sağlıyor. Özellikle iş seyahati yapan kadın müşterileri için da rahatlatıcı bir konukseverlik sağlayan bu otelde, hem konum olarak Cenevre’nin kalbinde yer alıyor hem de Cenevre’nin en lüks alış veriş caddesi olan la Rue du Rhone’a çok yakın bir mesafede bulunuyor. Otelin iki adet iyi restoranı, barı ve çay salonunda, otelden hiç ayrılmadan toplantılar düzenleyebilir ve konuklarınızı burada ağırlarken hoş vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca yorucu bir günün ardından üst kattaki spa merkezinde yorgunluk atabilir, muhteşem aroma terapilerle yapılan masajın keyfini çıkartabilirsiniz.

Mandarin Oriental Geneva: Rhone Nehri’nin hemen yanında bulunan bu otel, her seviyedeki iş seyahati için kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyor. Muhteşem bir nehir ve dağ manzarası olan odaların içinde bir ofis bulunuyor. Ayrıca bu ofislerde ileri teknoloji imaknları sunuluyor. Böylece odadan çalışma da çok kolaylaşıyor. Ayrıca iş kadınlarına özel olarak tüm organizasyonların yapılabileceği rakipsiz bir konsiyerj hizmeti sunuluyor.

Hotel President Wilson Geneva: Dünyanın en pahalı Royal Penthouse Suite adlı Presidential Suite’ine sahip olan otel konuklarına zarif standartlar ve güzel manzaralar vaat ediyor. Modern ve aydınlık tasarımı ile 204 konuk odası ve 22 süiti bulunan otelde, bir Michelin yıldızı olan bir de restoran mevcut. Oteldeki Spa merkezinde yalnızca, iş kadınları tarafından en sevilen güzellik markalarından biri olan, La Mer Spa’ya yer veriliyor. Burada spa ve cilt bakımına katılan iş kadınları toplantılarına  katılmadan önce öz güven tazeliyor.

Similar Articles
Dünyadaki En Pahalı Otel OdalarıRusya Uzaya Lüks Otel AçacakGulangyu Adası'nda Piyano MüzesiÇin Çay MüzesiÇin Ulusal Sinema MüzesiMançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles