BrandnewsYol

Çevik ve Kontrollü Bir Sürüş: Jaguar E-PACE

Genlerinde heyecan verici sezgisel sürüşe sahip olan Jaguar’ın yeni SUV modeli Jaguar E-PACE duyguları harekete geçirmek üzere tasarlanan bir araba.

Aileler için ideal bir iç tasarımı bulunan Jaguar E-PACE’in sürücü odaklı bir kokpiti bulunuyor. İç tasarımında kaliteli malzemelerle çağdaş bir tasarım oluşturulan Jaguar E-PACE’de kokpit sürücüyü çevreler. Ayrıca sürücünün sürüşe odaklanabilmesi için tüm tuşlar ve kadranlar kolay erişilebilecek şekilde yerleştirilmiştir.

Türünün ilk örneği olarak gösterilen Jaguar E-PACE, bakışları anında üzerine toplayan etkileyici bir görüntüye sahip.

İnce led farları ve led arka stop lambaları ile etkileyici tarzını güçlendiren bu arabada güvenliği artırmak için gündüz farları ve hareketli yön göstergeleriyle ‘Matrix Led Farlar’ tercih edilebilmektedir.

Yandan akıcı tavan çizgisi dik bir eğimi alan arka camın üzerindeki spoylerla birleşen Jaguar E-PACE’in opsiyonel 21 inç alaşım jantları sportif duruşunun altını çizmektedir. Arka taraftaki led stop lambalar aracın geceleri rahatlıkla ayırt edilebilmesini sağlamaktadır.


Jaguar E-PACE’in en dikkat çeken bir diğer özelliği de panoramik cam tavanıdır. Eğer sürüş sırasında gökyüzünü görmek isterseniz kafanızı kaldırıp tavana bakmanız yeterli olacaktır. Ayrıca aracın içindekiler de havanın o anki durumunu bu cam tavan sayesinde rahatlıkla takip edebilecektir. Bu özellik en çok kar yağışlarında ya da gece yolculuklarında keyifli olacaktır.

Arabada Active Driveline ve Adaptive Dynamics dahil olmak üzere, gelişmiş sürüş teknolojilerine yer verilmiştir. Bu da Jaguar E-PACE modelinin çevik ve kontrollü bir sürüş sunmasını sağlamaktadır.

Aracın için de sürüş keyfini daha da eğlenceli kılmak için 10 inç genişliğinde bir dokunmatik tablet bulunmaktadır. Kişisel beğenileriniz ‘Smart Ayarları’ndan hazırlayarak yol keyfinizi sevdiğiniz müzik ve videolarla daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Motor hacmi 1.998 cc olan Jaguar E Space, saatte 230 km hızı yakalayabilir. Aracın ağırlığı 2400 kilogramdır. Jaguar E Space için biçilen fiyatsa modeline göre 83 bin ile 98 bin euro arasında değişmektedir.

Similar Articles
NASA'dan Uçaklar İçin Katlanabilir Kanat ÇalışmasıEmirates 36 Adet Airbus A380 Siparişi VerdiWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles