Zaman

Chopard Mille Miglia Zagato

İki aile şirketi, Chopard ve Zagato’nun birlikteliği ünlü saat üreticisinin otomobil sporları tutkunu başkanı Karl-Friedrich Scheufele’nin günümüzde markasının 25 yıldır sponsorluğunu yapmakta olduğunu Mille Miiglia klasik otomobil yarışında Andrea Zagato ile tanışmasına kadar dayanıyor.Bu özel organizasyonunun şerefine her yıl farklı bir saat tasarlayan Chopard’ın bu yılki tasarımı iki farklı versiyona sahip. 42.5mm çapındaki kasaya sahip olan Mille Miglia Zagato Chronograph GMT, biri DLC kaplama çelik, biri ise kırmızı altın kasalı ve kırmızı çerçeveli olmak üzere iki farklı seçenekle satışa sunuluyor. Sınırlı sayıda üretilen saatler her iki markanın da otomobil tutkusunu gözler önüne seriyor.

Bu şık ssatlerin dış görünümleri kadar iç donanımları da etkileyici. Chopard Mille Miglia Zagato’nun kalbinde, markanın Mille Miglia serisindeki diğer tüm saatlerde de bulunan tarih çift saat göstergeli, otomatik mekanik kronograf hareket mekanizması yer alıyor. Saatin hareket mekanizması Chopard imzası taşırken, kasa ve çerçeve de dahil olmak üzere tüm dış aksam Milano merkezli otomobil üreticisi Zagato’nun maharetli ustalarının elinden çıkıyor. Her iki versiyonu da 500’er adet olmak üzere toplamda 1,000 adet üretilen saatlerin kırmızı altın kasalı versiyonu 9,900, çelik DLC versiyonu isee 8,100 dolarlık fiyat etiketine sahip.

Similar Articles
Breitling Aerospace’i Yeniden TasarladıUlysse Nardin Freak CruiserMB&F HM5 RTBVLGARI : Bulgari'den mükemmelliğin geometrisi, OctoZenith Christophe Colombe Hurricane Grand VoyageDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın