Okyanus

Christopher Seymour’un 44 m’lik Yatı

Christopher Seymour’un Amor Fati adlı bu süperyatı gelenek ve göz alıcı lüks nitelikleri bünyesinde topluyor. Şık ve ince tasarımına rağmen boyutları hasebiyle kruvazör kategorisine alınabilecek bu yat elbette konfor faktörünü de denklemin dışında tutmuyor.

Geminin yönetildiği kısım yatın arka kısmıyla sınırlı tutulmuş. Pilot kabininin yanında üç koltuk bulunduran ana oturma kısmı yer alıyor. Buradan denize atlayıp yüzmek veya etraftaki diğer güzellikleri izlemek mümkün. Kabinin içinde özel bir bar da bulunuyor. Ayrıca çamaşır odası, yatın sahibine ait özel bir oda ve altı mürettebatlık odalar da mevcut.

18 knot hıza çıkabilen yatın gövdesi vakumlu hafif reçineyle güçlendirilmiş bu da aracın kolay kontrol edilmesini ve üstün bir performans sunmasını sağlıyor.

 

 

Similar Articles
Petrus II by BenettiLazzara Yachts'tan Breeze 76Dünyanın En Büyük Yatı Azzam Suya İndiNeed 32' Yat Konsepti, Paolo Ferragni Tarafından TasarlandıAsya’nın En İyisi: Majesty 135Predator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın