BambiniModa.

Çocuklar İçin En Pahalı Markalar

Çocuklar doğdukları andan itibaren aileleri aracılığıyla markalarla tanışıyorlar. Bu durum çocuk büyüdükçe bir tutku haline geliyor. Anneler ve babalar dünya çocuk modasını daha yakından takip ediyor, daha çok markalara yöneliyorlar.

Hal böyle olunca da çocuk minik bir marka tutkunu olup çıkıyor. İlerleyen hayatında da bu tutkusunun yönlendirmesiyle tarzına şekil vermeye başlıyor.

Bazı markalar zengin bir yaşantısı olan ebeveynlere özel çocuk koleksiyonları hazırlıyorlar. İşte onlardan bir kaçı;

1- Catimini: Bir Fransız markası olan Catimini, ünlülerin çocukları arasında çok meşhur. En son markanın koleksiyonunda bulunan 60 dolarlık mavi çizgili süveterle Supermodel Alessandra Ambrosio’nun oğlu Noah Mazur kameralara yakalandı.

2-Tartine et Chocolat: Yoo yoo bu bir çikolata markası değil. Yine ünlülerin çocukları için tercih ettiği çocuk giyim markalarından biri. JAy-Z ve Beyonce’nin kızları Blue Ivy’nin markanın küçük bir fanı olduğu ortaya çıktı. Blue Ivy en son markaya ait açık gri kürk mantoyla görüntülendi.

3-Junior Gaultier: 2009 yılında bebekler için başarılı tasarımlar yapmaya başlayan Gaultier Bébé, daha sonra da daha büyük çocuklar için tasarımlarını beğeniye sundu.  Koleksiyonun ilk ürünü sadece 90 tane yapıldı. Bu sınırlı sürüm 1.200 dolar değerindeki tül elbiseydi.

4-Baby CZ: Caroline Zapf tarafından oluşturulan Baby CZ de aynı zamanda yetişkinlere de kıyafetler yapılıyor.  Fiyatı 86-110 dolar arasında yer alan marka için de sevimli kaşmir şapka en lüks öğelerden biridir.

5-Canada Goose Kids:1200 dolara varan etiketleriyle meraklılarıyla buluşan  Canada Goose,  ultra pahalı bir markadır. Ceketleri başka markalarla kıyaslandığında ne kadar kaliteli olduğu ortaya çıkar.  Eğer ki bu uzun kaban size pahalı geliyorsa , şirketin 195 dolardan daha ucuza sattığı yelekler de bulunuyor.

 

Similar Articles
Çocuk Kıyafetlerinde Cinsiyet Ayrımına SonÇocuk Kıyafetleri Seçerken Bunlara Dikkat EdinSibirya KurduRottweiler Cinsi KöpekLabrador Retriever Cinsi KöpeklerKöpeklerde Tüy Dökülmesi ve Sebep Olan Hastalıklar  Köpeklerde Kuduz (Rabiez) Belirtileri ve Tedavisi  Köpeklerde Kanlı İshal Hastalığından Korunma ve Tedavi YollarıKöpeklerde Kanlı İshal Hastalığı Nasıl Bulaşır?Köpeklerde Gençlik Hastalığından Korunma ve Tedavi Yolları
Show More

Related Articles