BambiniModa.

Çocuklar İçin Marka Kıyafetler

Markalar artık çocukların da hayatında yer alıyor. Bir çok ünlü ismin çocuğu bu markalardan kıyafetlerle kameralara yansılıyor. Markalarsa özel tasarımlarıyla küçük müşterilerine kendilerini sevdirmeye çalışıyor. İşte o markalardan bazıları;

1-Gucci:

Yetişkinlerin kıyafetlerine benzer özellikte tasarlanan parçalarla Gucci en ilginç çocuk moda tasarımlarından bazılarına sahiptir. Mavi ceket 4.900 dolardan, Gucci logolu bir sırt çantası ise 1.790 doları gözden kaçırmaz.

2-Moncler:

Marka gençler için 900, bebek ve çocuklar için de 325 dolara varan fiyatlarla mont ve ceket modelleri sunmaktadır. Jessica Chastain ve Lady Gaga gibi yetişkin ünlüler bile Moncler’i takip etmektedir.

3-Chanel:

Normalde çocuklar için çanta yapmayan marka, özel tasarım olan küçük ölçekli modelleri bir kaç bin dolara mal ediyor.

4-Dolce&Gabanna:

Marka denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Dolce&Gabbana’nın çocuklar  için hazırladığı koleksiyon takipçilerinden tam not aldı. Anne-kız tarzından örneklerin bulunduğu koleksiyonlarda elbiselerin fiyatı 300-1.500 dolar arasında değişmektedir.

5-Burberry:

Yetişkinler üzerinde görmeye alışık olduğumuz Burberry markasının çocuklar için ürettiği parçalarda oldukça popülerdir. Özellikle markanın reklam kampanyalarında da rol alan David ve Victoria Beckham’ın oğulları Romeo’nun bu markayı çok sevdiği ve yakından takip ettiği bilinir. Markanın çocuk kısmı yetişkinlere göre daha pahalıdır. Klasik bir trençkotun fiyatı 850 dolar civarındadır. Markaların etiket fiyatları artıkça ürünler de popülerlik kazanmaktadır. Tüm bu markaların yeni koleksiyonları ve bu koleksiyonlardaki parçalar için istenilen fiyat aralıklarını markaların kendilerine ait mail adreslerinde bulabilir ve siparişlerinizi de internet üzerinden verebilirsiniz.

 

Similar Articles
Çocuklarla Birlikte Büyüyen KıyafetÇocuklar İçin En Pahalı MarkalarÇocuk Kıyafetlerinde Cinsiyet Ayrımına SonÇocuk Kıyafetleri Seçerken Bunlara Dikkat EdinSibirya KurduKöpeklerde Tüy Dökülmesi ve Sebep Olan Hastalıklar  Köpeklerde Kuduz (Rabiez) Belirtileri ve Tedavisi  Köpeklerde Kanlı İshal Hastalığından Korunma ve Tedavi YollarıKöpeklerde Kanlı İshal Hastalığı Nasıl Bulaşır?Köpeklerde Gençlik Hastalığından Korunma ve Tedavi Yolları
Show More

Related Articles