Sinema

Çocuklara Yönelik En İyi Animasyon Filmler: Marslılar Annem ve Ben

Marslılar Annem ve Ben 2011 yapımı bir Amerikan animasyon filmi. Bilimkurgu komedi dalındaki film Simon Wells tarafından yönetildi. Wells aynı zamanda filmin yardımcı senaristliğini de üstlendi. Film aynı isimli Berkeley Breathed kitabından esinlenilmiş bir hikayeyi konu ediyor. Marslılar Annem ve Ben’in ana karakteri dokuz yaşında bir çocuk olan Milo. Ailenin önemini nihayet anlayan Milo Marslılar tarafından kaçırılan annesini kurtarmak için çılgın bir serüvene atılır. Walt Disney Pictures tarafından 11 Mart 2011’de yayınlanan filmde Milo’yu Seth Green ve Seth Dusky birlikte seslendiriyorlar.

Marslılar Annem ve Ben robert Zemecki’nin stüdyosu ImageMovers Digital’in kapanmadan evvelki son filmi. Hem eleştirmenlerden olumsuz yorumlar alan hem de gişede ticari başarı gösteremeyen film box office’teki en başarısız filmlerden biri olarak da tarihe geçti.

Eleştirmenlerden genelde olumsuz yorumlar alan Marslılar Annem ve Ben’in oyunculukları övülse de senaryosu, hikayesi ve animasyonu yoğun olarak negatif eleştirilere maruz kaldı. Yapımcılarının pek kâr elde edemediği film stüdyosu için bir başarısızlık ve kötü bir animasyon filmi örneği olarak tarihteki yerini aldı.

Similar Articles
Çocuklara Yönelik En İyi Animasyon Filmler: Sevimli Cüceler Cino ve JülyetÇocuklara Yönelik En İyi Animasyon Filmler: Winnie the PoohÇocuklara Yönelik En İyi Animasyon Filmler: Gece MasallarıÇocuklara Yönelik En İyi Animasyon Filmler: Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere KarşıÇocuklara Yönelik En İyi Animasyon Filmler: MegaZeka: Kıyamet DüğmesiRangoPrenses ve Kurbağa FilmiÖlü GelinOyunbozan RalphMoana
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Check Also

Close