Zaman

De Bethune Dream Watch 5

İsviçreli lüks saat üreticisi De Bethune son başyapıtı Dream Watch 5’i tanıttı. Fütüristik görünümlü saat, ayna parlaklığında titanyum kasası, küçük kadranı, kabaşon kesim yakut kurma kolu ve sıra dışı tasarımıyla dikkat çekiyor.

Çift yanısma karşıtı katmanlı AR kaplama safir kristal camı bulunan saatin arka kapağında şirketin iki kurucusu David Zanetta ve Denis Flageollet’in imzaları yer alıyor. Dream Watch 5, 5 günlük güç rezervi bulunan manuel kurmalı kalibre DB2144 hareket mekanizmasına sahip. 49 mm genişliğinde, 39 mm uzunluğunda ve 11 mm kalınlığındaki saatin iğne tokalı s,yah timsah derisi kayışları bulunuyor.

Yalnızca özel sipariş üzerine üretilen De Bethune Dream Watch 5’in satış fiyatı 150,000 İsviçre Frangı.

De-Bethune-Dream-Watch-5-2 De-Bethune-Dream-Watch-5-3

Similar Articles
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver White CeramicThe Watch Galleri ve Hublot’tan Ortak ÇalışmaOmega Speedmaster Mark IIRomain Jerome Orbital SkylabVOID V03MDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın