BrandnewsYol

Değeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A Speedster

Porsche 356 serisi otomobil tutkunlarının rüyalarının vazgeçilmezidir. Çünkü Porsche’nin uzun yıllardır hiç durmadan işleyen çalışma temposu ve üretimini yaptıkları otomobiller, onları en üst seviyeye çıkarmıştır. 1956 model olan ABD üretimli Porsche 356A Speedster hem kendi çağının hem de içinde bulunduğumuz çağın ikon otomobil modelleri arasındadır.

Yolda hız yapma eğilimindeysen bu otomobil modeli tam da sana göre demektir. Otomobilin, üretildiğinden beri orijinal motoru ve tüm orijinal numaralandırılmış gövde panelleri korunmuştur. Bu araba metalden sıyrılıp Glasurit boya ile boyanmıştır. Mekanik parçalar tamamen yenilenmiş, tamamlanmış ve yeniden inşa edilmiştir.   Arabanın alt kısmı yeni gibidir. Bu otomobilin üretiminde en küçük detaylara bile büyük önem verilmiştir. Dizayn açısından koyu renk tonlarına sahip olan bu otomobil gecenin karanlığında kaybolmak isteyenler, gündüz ise görünmez olmak isteyenler için özel olarak yapılmıştır.

Bu Porsche 356 serisinin önemli üretimlerinden biri olan Porsche 356A Speedster otomobilinin yaklaşık fiyatı 387,000 dolardır.

Bu otomobil eski bir model olduğu için hiçbir zaman hasar görebilecek kısımlarının tekrar yerine koyulamayacağını düşünmeyin. Porche bu gibi durumlar için özel olarak hazırlamış olduğu koruyucu sistemle size her açıdan kolaylık sağlamayı planlamıştır.

Porche, otomobil modellerini tamir konusunda ve restorede orijinalliği bozmamaya özen göstermiştir. Bu açıdan da otomobilinizin herhangi bir hasar gördüğünde bunların yerine getirilemeyecek hasarlar olduğunu düşünmeyin.

Sadece sürüş keyfinizin tadına varacağınız Porsche 356A Speedster, size her zaman yolunuzu gösterecektir. Onunla çıktığınız her yolculuk sizin için keyifli bir hal alacak ve her gün daha fazla sürüş keyfi yapmak isteyeceksiniz.

Similar Articles
Dünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiLamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  Dünyanın En Pahalı ArabasıŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles