AlışverişCrowns Choice

Demode Olmamak İçin İpuçları

Bugün geçmişten gelen pek çok retro parçayı gençlerin üzerinde görebiliyoruz. Ancak geçmişte moda olan her şeyi günümüze taşımak çok doğru değil. Çünkü bazı noktalarda modern olalım derken demode olabiliyoruz.

Son trendlere göre kadınlar artık daha sade. Abartılı makyajlar, yapılı saçlar ve topuklu ayakkabılar  popülaritesini yitirdi. İşte demode damgası yememek için uzak durmamız gereken eski moda hareketler.

1-Ayakkabı ve Çanta Takımları: Artık ayakkabımız mavi diye çantamızın da mavi olması gerektiği anlayışı tarih oldu. Ancak şuan bu tarzda giyinirseniz yeriniz rüküşlerin yanı. Yeni dönemde iki farklı desenin ya da rengin kombinlendiği zıt tarzlar moda.

2-Topuklu Ayakkabılar: Kadınların tutkunu olduğu topuklu ayakkabıları her yerde giyme modası da artık tarih oldu.Artık günlük kombinlerin altına şık düz ayakkabılar giymek moda.

3-Düşük Belli Pantolon: Bir zamanların en moda hareketi olan düşük belli pantolonlar, yerini yüksek bele bıraktı. Üstelik yüksek belle bacak boyunuz olduğundan daha da uzun gözüküyor.

4-Taşlı Parçalar: Artık üzerinde taşlar olan hiç bir şey moda değil. 2000’lerin en gözde trendleri arasında bulunan taşlar, yerini metalik parçalara bıraktı.

5-Tırtıl Şişme Montlar: Şişme montlarda artık tırtıl model değil, düz ve büyük beden olanları tercih ediliyor.

6-Abartılı Makyaj ve Estetik Operasyonlar: Aşırı makyaj, iri gösterilmeye çalışılan dudaklar, uzun kirpikler artık modadan sayılmıyor. Doğallık son dönemde daha da ön planda. Şuan makyajsızlık modası var.

7-Uzun Tırnak: Artık uzun, desenli ya da aksesuarlı tırnak görüntüsü de tarih olmaya yüz tuttu. Çünkü artık kısa ve bakımlı tırnaklar moda.

8-Yapılı Saçlar: Gün geçtikçe doğallaşan kadınlar artık kusursuz fönlü, bukleli, pürüzsüz toplanmış saçları tercih etmiyor. Artık ne kadar doğalsanız o kadar havalısınız.

Similar Articles
Uçan Arabalar İçin Park Yeri HazırTsunamiden Sağ Kurtuluş KapsülüTeleskopik Çadırla Hayat Daha Kolayİzlanda'da Portatif Trekking KabiniAçık Havada Spor İçin Tasarlanmış Fitness SistemleriDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın