Müzik

Doğa Dostu LSTN Kulaklıklar

West Hollywood, Kaliforniya merkezli müzik sistemi üreticisi LSTN, kusursuz ses kalitesine sahip, el yapımı, doğa dostu ahşap kulaklıklar üretiyor. LSTN’nin ürettiği kulaklıklar, sentetik malzemeler kullanılarak üretilen kulaklıklardan çok daha kaliteli bir ses çıkışı sağlıyor.

Ancak kaliteli ahşap kulaklıklar üretmek LSTN’ın tek meziyeti değil. Şirketin ürettiği kulaklıklar, doğa dostu olmalarının yanında oldukça önemli bir hayır işinde de etkin rol oynuyorlar. Satılan her kulaklıktan elde edilen gelirin bir bölümü dünya çapındaki işitme engelli çocukların tedavi ve ihtiyaçları için harcanıyor. Birçok hayır kurumuyla ortak çalışmalar yürüten şirket, işitme engelliler okullarında okuyan çocukların ihtiyaçlarını karşılıyor. Şirketin topladığı yardımlar, gelişmekte olan ülkelerdeki işitme engelli çocukların tedavisinde de kullanılıyor.

Similar Articles
Forbes’un En Çok Kazanan Müzisyenler Listesinin Zirvesinde Madonna Yer AlıyorHarman Kardon Nova Kablosuz HoparlörlerBang & Olufsen BeoLab 18 Kablosuz HoparlörSade ve Şık: Timbre HoparlörBang & Olufsen Özel Seri Yeşil BeoPlay H6 KulaklıklarWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın