GuideHotel

Dünyanın En İyi Evcil Hayvan Dostu Otelleri

Evcil hayvan sahiplerinin yaşadığı en büyük streslerden biri seyahat durumunda yanlarında küçük dostlarını götürüp götüremeyecekleri bilememeleridir. Çünkü bir çok otel evcil hayvan kabul etmediklerini belirtmektedir. Bu gibi durumlarda evcil hayvan otelleri devreye girse de aslında bu da hayvan sahiplerinin pek hoşlandığı bir durum değildir.

Evcil hayvanla ülkeler arası seyahat ederken de ülkelerin kendilerine göre uyguladıkları bir takım kurallar vardır. Bu da hem sizi hem de sizinle birlikte seyahat edecek evcik hayvanınızı etkileyebilmektedir. Bu nedenle tüm bunlara hazırlıksız yakalanmamak için sizlere dünya çapında konaklayabileceğiniz hayvan dostu otelleri derledik.

Le Meurice, Paris:

Le Meurice’i anlatmak için yalnızca 3 kelime kullanmak yeterli; lüks, stil ve cazibe. Evcil hayvanınızı sizinle birlikte ağırlamak için özel imkanlar sunan bu otelde, üzerine hayvanınızın ismi yazılı olan bir yemek kasesi, bir köpek seti, köpekler için eksiksiz bir menü ve özel isim etiketleri verilmektedir.

W Otel, Dubai:

Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki en iyi otel olarak kabul edilen W Otel, evcil hayvan dostu politikasıyla da hayvanseverlerin gönlüne taht kurmayı başarabilmiştir. Sizi lüks hizmetiyle büyüleyecek olan otel aynı zamanda evcil hayvanınız için de özel ikramlar, özel bir köpek menüsü ve özel bir köpek salonu hizmeti sunar. Siz dışarıda içkinizi yudumlarken, köpeğinizde özel bakıcılar eşliğinde köpek oturma ve köpek gezdirme alanlarında vakit geçirecek.

Temple Tree, Bon Ton Resort, Malezya:

Kendisi de bir hayvan sever olan otelin sahibi, sadece hayvan dostu bir otel  işletmekle kalmayıp aynı zamanda otelin yakınlarında bulunan bir hayvan barınağını da yönetmektedir. Burada hem siz hem de evcil hayvanınız güneşin tadını çıkartarak huzur için de bir tatil yapabilirsiniz.

Otel Nikko, San Francisco:

Otelin bulunduğu bölge Amerika Birleşik Devletleri’nin en köpek dostu  şehri olarak bilinmektedir. Bu nedenle evcil hayvan dostu otelleriyle de oldukça popüler bir yerdir.

Hayvan dostu olan bu otelde çimenlik katlar, tenis topları ve hatta bir köpek de yer almaktadır.

The Langham Otel, Sydney:

Avustralya’nın en ilgi çekici evcil hayvan dostu otellerinden biri de Sydney’de bulunan The Langham Oteli’dir. Otel evcil hayvan konuklarını ağırlamanın yanı sıra onlara lüks hizmet vermek için adeta kendiyle yarışmaktadır. Otele vardığınızda dört ayaklı dostunuz için bir ikramlık çantası sunan The Langham Otel’de, hayvanınız için ızgara somon ve ızgara bifteğin yer aldığı muhteşem bir de menü yer almaktadır. The Langham Otel’deki tatilinizden sizin olduğunuz kadar evcil hayvanınız da oldukça memnun ayrılacaktır.

Capella Singapore, Sentosa Island:

Hafta boyunca çok yoruldunuz ve hafta sonunun gelmesini iple çektiniz. İşte küçük bir kaçamak yapmak için harika bir fırsat. Şehrin kalabalığından uzak huzur dolu bir tatil yapabileceğiniz Capella Singapore Otel’de aynı zaman da küçük dostunuzla da harika vakit  geçirebileceksiniz. Otel check-in sırasında sizi sadece dikkatli bir şekilde dinlemez, aynı zaman da dört ayaklı dostunuzla harika bir hafta sonu tatili geçirmenizi de sağlar. Bu hem sizin hem de evcil hayvanınızın hak ettiği bir moladır.

Yufuin Otel, Japonya:

Evcil hayvanınızla bir kaplıca tatili nasıl olurdu hiç düşündünüz mü? Eğer düşünmediyseniz bile bu fırsatı harika bir şekilde deneyim haline getirebilecek en güzel adres Japonya’daki Yufuin Otel olurdu. Yufuin Garden Otel bu cömert ev sahipliğinin yanı sıra, içinde bulunduğu yemyeşil, doğal tepelerin ve uçsuz bucaksız bir arazinin hakkını veren alanlar sunmaktadır. Hayvanınızın rahatça koşup oynayabildiği bu alanların yanı sıra eğer köpeğinizin doğum günü ise özel bir pasta almaya da hazır olun.

Similar Articles
Karayiplerin En Lüks Oteli LaderaFarklı Kültürlerin Birleşme Noktası: Makao MüzesiDünya'da Tek: Sichuan Mutfağı Müzesi  Mexico City'nin Tasarım Restoranı: Campo BajaYalnızca Çocuklar İçin Lüks Süitlerin Adresi: Shangri-La Singapore  Mançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles