Yol

Dünyanın En Pahalı Bisikleti CosmicStar Cruiser

Dünyanın en pahalı bisikleti unvanını şimdiye kadar 500,000 dolarlık fiyatıyla Damien Hirts’ün tasarladığı Butterfly elinde bulunduruyordu. Bu unvan artık ünlü tasarımcı Jack Armstrong imzası taşıyan CosmicStar Cruiser’da. Sanat eseri niteliğindeki bu bisikletin değeri ise tam 1 milyon dolar.

Los Angeles’ta üretilen SOLE adlı bir bisikletin iskeleti üzerine inşa edilen CosmicStar Cruiser’in üretim süreci tam 6 ay sürmüş. Standart versiyonu da oldukça değerli olan SOLE, Armstrong ve Amerikalı sanatçı Kelsey Fisher’ın ortak çalışmasın sonucunda fotoğraflarda gördüğünü formunu almış.

CosmicStar Cruiseri 8 Aralık’ta, Kanada’da Palm Springs Kongre Merkezi’nde tanıtılacak.

Similar Articles
Süper otomobil üreticilerinin süper bisikletleriMercedes-Benz GL 63 AMGHennessey Venom GT2Smart ForTwo Electric Drive by Jeremy ScottPontiac GTO; İlk Muscle CarDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A SpeedsterLamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın