Alışveriş

Dünyanın En Pahalı Diş Fırçası

Reinast, 3,200 euroya satışa sunduğu ve bu fiyatıyla ‘dünyanın en pahalı diş fırçası’ olarak anılan yeni ürünüyle ağız ve diş bakımını farklı bir boyuta taşıyor. Yapımında en yüksek standartlı titanyum kullanılan diş fırçası bu yönüyle de alanında önemli bir yeniliği hayata geçiriyor.

Dünyanın en pahalı diş fırçasında ağız ve diş hijyenini maksimuma çıkaran patentli antibakteriyel kaplama bulunuyor. Bu kaplama, bakterilerin yoğunlukla bulundukları nokta olan soket ve fırça arasında engelleyici bir bariyer oluşturuyor. Diş fırçası, titanyum, şampanya, gül ve mat siyah olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor. Reinast yedek fırça bölümünü her altı ayda bir müşterilerine ücretsiz olarak yollamayı taahhüt ediyor.

Reinast-Toothbrush-2 Reinast-Toothbrush-3 Reinast-Toothbrush-4 Reinast-Toothbrush-5

Similar Articles
Chanel Camélia Galbé Mücevher KoleksiyonuWLWC Timsah Derisi Kaplama BisikletBudnitz FTB Limited Edition Kar BisikletiBaccarat 250. Kuruluş Yılını Özel Bir Satranç Setiyle KutluyorOliver Peoples ve Monocle’dan Özel GözlüklerDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanHem Yaratıcı Hem Lüks HediyelerSevgiliniz İçin 7 Lüks Hediye Önerisi
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın