Alışveriş

Dünyanın En Pahalı Diş Macunu

Lüks kişisel bakım ürünleri söz konusu olduğunda aklımıza ilk olarak parfümler, cil bakım kremleri, sabunlar ve şampuanlar gelir, ancak dünyanın en pahalı diş macunu Theodent 300 bu durumu değiştirecek gibi görünüyor.

Diş macunlarının alışılageldik malzemesi Florid kullanılmadan üretilen Theodent 300, içeriğinde yer alan ve Dr. Tetsu Nakamoto tarafından keşfedilen eşsiz Rennou ™ maddesi ile dişin koruyucu mine tabakasını güçlendiriyor ve mineral yapısını kuvvetlendiriyor.

Zehirsiz ve yanlışlıkla yutulduğunda herhangi bir rahatsızlık yaratmayan tazeleyici bir macun olan dünyanın en pahalı diş macunu Theodent 300’ün fiyatı 100 dolar.

Theodent-300-2 Theodent-300-1

Similar Articles
Jarre Technologies AeroBull iPhone HoparlörüJ.P. Tod’s Sartorial CollectionOto Cycles’tan Modern Klasik Şehir BisikletleriHarrys of London’dan Dünyanın En “Özel” ÇoraplarıPininfarina’dan Mürekkepsiz Tükenmez KalemDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanHem Yaratıcı Hem Lüks HediyelerSevgiliniz İçin 7 Lüks Hediye Önerisi
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın