Çocuk

Dünyanın En Pahalı Oyuncakları: Gerçek Boyutlu LEGO NBA Yıldızı

Eğer çocuğunuz bir NBA fanı ya da basketbola meraklı bir minikse, hele bir de LEGO’larla oynamaktan hoşlanıyorsa onu dünyadaki en mutlu çocuk kılmak için kendisine gerçek boyutlu figürlerden hediye edebilirsiniz.

LEGO bu figürlerden birçok adet üretti. NBA’in tanınmış yıldızlarının gerçek boyutlarındaki bu LEGO parçalarından yapılma figürler üzerinde büyük bir el emeği var ve elbette detaylı bir çalışma yatıyor arkaplanda. Neredeyse her takım taraftarına hitap edebilecek, o takımı temsil eden bir ya da birkaç yıldızın figürlerini bulmak mümkün.

Evin babası belki Bulls ya da Lakers maçlarına bile ayarlayamıyor; yine de Cobe Bryant ve Alan Houston gibi yıldızların bu gerçek boyutlu figürleriyle basketbol coşkusunu eve taşımak mümkün. Çocuklar evlerindeki kendi NBA yıldızlarıyla vakit geçirmekten şüphesiz büyük keyif alacaklar.

Bu figürlere biçilen fiyat ise 15.000 $ olarak belirlenmiş.

Similar Articles
Dünyanın En İyi Eğlence Parkları - Tokyo Disneyland, JaponyaDünyanın En İyi Eğlence Parkları - Tokyo Disney Sea, JaponyaDünyanın En İyi Eğlence Parkları - Ocean Park Hong Kong, Hong KongDünyanın En İyi Eğlence Parkları - Magic Kingdom, FloridaDünyanın En İyi Eğlence Parkları - Lotte World, Güney KoreSıradışı Oyun ParklarıEn İlginç 16 Çocuk ParkıAvrupa'nın En İyi 10 Eğlence ParkıBelgrad'ın Fütüristik Sanat GalerisiDünyanın En İyi Hayvanat Bahçeleri - Güney Afrika Ulusal Zooloji Parkı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın