Müzik

Dünyanın En Pahalı Penasını Timber Tones Üretiyor

Pahalı objelerden oluşan koleksiyonunuza yeni bir parça eklemeyi mi düşünüyorsunuz? Timber Tones’un ürettiği yeni platin pena aradığınız şey olabilir. İtiraf etmek gerekirse her ne kadar özel olsalar da bu penaların neden bu kadar pahalı olduklarını anlayamadık, ancak günümüzün çılgın dünyasında her şey mümkün, değil mi?

İngiltere merkezli müzik lüks pena üreticisi geçtiğimiz günlerde, altın, gümüş, paladyum ve platin gibi madenlerden üretilen son derece değerli parçalardan oluşan yeni koleksiyonunu satışa sundu. Treasure Tones adı verilen koleksiyonun en dikkat çekici parçası ise 5,000 sterlinlik fiyatıyla platin pena.

Timber Tones’ın yaptığı açıklamaya göre gezegendeki en güzel penalardan biri olan el yapımı bu parça İngiltere’nin en iyi kuyumcuları tarafından üretiliyor.

Similar Articles
Bang & Olufsen’den Beolab 14MB & F imzalı Rhodium BirdfishEric Clapton’ın Sınırlı Üretim Gitar Koleksiyonu SatıştaTarihi Ruhlman Piyano SatıştaSteinway & Sons’tan Altın Kaplama PiyanoWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın