Okyanus

Dünyanın İlk Elektrikli Lüks Yatı: Supiore Uno

İki yıl önce Cor Beghuys ve oğlu Lodewyck, dünyanın ilk elektrikli lüks yatını üretme fikriyle yola çıktılar. İkilinin hayalleri “Supiore Uno” adını verdikleri elektrikli yatlarının suya indirilmesiyle gerçeğe dönüştü.

İlk kez 28 temmuzda Amsterdam’da düzenlenen Harbour Club organizasyonunda tanıtılan Supiore Uno, eylül ayında da Cannes Boat Show’da boy gösterdi. Supiore Uno’nun en dikkat çekici özelliği ön güvertede güneş enerjisi levhaları ile ya da direkt olarak prize bağlanarak şarj edilebilmesi. Yedi kişilik kapasiteye sahip olan yatta barbekü, soğutucu, şarap dolabı LED aydınlatma ve ses sistemi bulunuyor. Supiore Uno’nun maksimum hızı elektronik olarak 20 km/s olarak limitlendirilmiş. 5.24 metre uzunluğundaki çevre dostu yat su üzerinde keyifli dakikalar geçirmek için kusursuz bir seçenek.

2 3 4

Similar Articles
Sudaki Mercedes: Arrow460 GranturismoMercier-Jones HovercraftLamborghini Sürat Motoru Tekrar Su ÜstündeKorsanların Korkulu Rüyası: XSR Military InterceptorZaha Hadid’den geleceğin yatı!Predator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın