Crowns ChoiceSanat

Editors Avrupa Konserleriyle Yeniden Hayranlarıyla Buluşacak

Ünlü İngiliz grup Editors 2018 yılı bahar aylarında çıkacakları Avrupa turnesiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 17 Mart’ta Belçika’dan başlayacak konserler serisi, 24 Mart’ta Almanya ile devam edecek. Almanya’da 2 konser verecek olan Editors Münster ve Köln’deki hayranlarıyla buluşacak. Sonraki duraksa 27 Mart’ta Amsterdam ve 28 Mart’ta Danimarka olacak. Grup Mayıs ayında ise Amerikalı hayranlarıyla buluşacak. Amerika Birleşik Devletleri’nin çeşitli eyaletlerinde konserler serisi düzenleyecek.

Indie rock ve alternatif rock müziği severler için biletler en düşük 53€, 94€ ve 115€’dan sunuluyor. Konserlerin en düşük ücretli koltuklarıysa dolmak üzere. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Staffordshire Üniversitesi’nde müzik teknolojileri bölümü okuyan birkaç arkadaşın bir araya gelmesiyle 2002 yılında kurulan grup, 2007 yılında ‘An End Has a Start’ adlı albümleriyle İngiliz Brit ödüllerinde en iyi grup adayı olarak gösterilmişti.

Son dönemin en sevilen indie gruplarından biri olan Editors, ‘In This Light on The Evening’ isimli çalışmalarıyla 2009 yılında yeniden hayranlarıyla buluştu. 2013 yılında çıkardıkları ‘The Weight of Your Love’ ve 2015 yılında çıkardıkları ‘In Dream’ isimli çalışamlarıyla müzik eleştirmenlerinden geçer not alan Editors’un en sevilen şarkıları arasında “No Harm”, “Ocean of Nıght”, “Salvatıon”, “Sugar”, “Honesty”, “Papillon”, “No Sound But the Wind”,  “Smokers Outside the Hospital Doors”, “Blood”, “Bullets” yer alıyor.

Kariyerlerinde Joy Division, The Stokes ve R.E.M. gibi gruplardan etkilendikleri tahmin edilen grubun canlı performanaslarıysa oldukça ilgi çekici olarak kabul ediliyor. Aynı zamanda müzik tekonolojileri eğitimi de olan grup üyeleri bu özelliklerini kullanarak değişik tınıları canlı performanslarında sergiliyor.

Ünlü İngiliz grubun web sitelerinde ise yeni albümleri Violance’ı da 9 Mart’ta piyasaya süreceği bilgisine yer veriliyor.

 

Similar Articles
Hui Yemek SokağıÇin'in Yöresel TadlarıÇin'de Bir Yemek Cenneti: Sinchuan MutfağıRock Gruplarından Yangın Mağdurlarına Yardım KonseriPaul Mccartney'den Karışık KasetDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles