Crowns ChoiceSanat

Elton John’a Saygı Konseri

Yaşayan müzik efsanesi Elton John için 30 Ocak Salı günü saat 20:00’da New York’taki The Theatre at Madison Square Garden’da bir saygı konseri düzenlenecek.

5 Grammy ödülünün sahibi olan Elton John için yapılacak saygı gecesinde sahnede bir yıldızlar geçidi yaşanacak. Aralarında Miley Cyrus, Kesha, Miranda Lambert, John Legend, Little Big Town, Chris Martin, Maren Morris, Sam Smith ve Keith Urban gibi isimlerin yer aldığı sanatçılar gecede sahne alarak Elton John’un 50 yıllık kariyerinde hafızalarımıza yer etmiş eserlerini seslendirecek.

28 Ocak’ta yapılacak 60’ıncı Grammy Ödül Töreni’nden 2 gün sonra gerçekleştirilecek olan konserde efsane sanatçı Elton John da sahne alacak. Bu özel konser aynı zamanda kaydedilecek ve 2018’in ilerleyen günlerinde CBS televizyon kanalında yayınlanacak.

Konserin yaratıcısı The Record Academy’nin CEO’su Neil Portnow, “Sir Elton John nesiller boyunca izleyicileri büyüleyen uluslararası bir müzik efsanesidir. Yaratıcılığı, sahne performansı ve melodik virtüözlüğü O’nu kültürel bir simge haline getirmiştir. Bu nedenle Recording Academy olarak müzik camiasına yaptığı inanılmaz katkıları onurlandırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Projenin ana yapımcılarından biri olan Ehrlich Ventures’sa, Elton John’ın geniş repertuarından seçin yapmanın zor olduğunu ama sahne alacak her sanatçının istediği parçayı seslendireceğini söyledi.

Elton John için düzenlenecek olan saygı konseri geçmiş yıllarda The Beatles, Be Gees, Stevie Wonder ve Frank Sinatra gibi efsane isimler için de yapılmıştı.

Efsane sanatçı Elton John 25 Mart 1947’de Londra’da dünyaya geldi ve henüz 3 yaşındayken piyanoyla tanıştı. İlk gençlik yıllarında piyanosundan hiç ayrılmayan John, 70’lerden bugüne müzik dünyasına kattığı sayısız efsane şarkı ile müzik listelerinde hep 1 numarada yer aldı. Sanatçı 5 Grammy ödülünün yanı sıra ‘Can You Feel The Love To Nigth’ şarkısıyla En İyi Film Müziği Oscarı’nın da sahibi.

Similar Articles
Teknolojiyle Hava Kirliliği Sorununa ÇözümKablosuz Şarj Çok Uzak DeğilEski iPhone Kullanıcıları Apple'a Dava AçıyorBir Selfie ile Facebook'a Girilecek2018'de Hayatımızı Etkileyecek 5 Teknoloji TrendiDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın