Moda.

En Pahalı Çocuk Kıyafetleri – Baby CZ Kaşmir Bebek Çamaşırı & Burberry Mont

6. Kaşmir Bebek Çamaşırı: 286 $

Neden böyle pahalı bir harcama yapmak yerine bebeğinize daha ucuz fakat konforlu bir şeyler almayı, geri kalan paranızı da çocuğunuz için bir banka hesabında biriktirmeyi düşünmüyorsunuz? Yeni bir bebeğiniz olacaksa bu harcamalar silsilesinin içerisine kapılıp gitmek çok kolaydır elbette; fakat böyle kaşmir bir kıyafet için yaklaşık 300 $ vermek bebeğin erkenden çıkmak istemesine sebep olabilir, aman dikkat! (Baby CZ)

5. Pamuklu Mont: 475 $

Elbette kış soğuklarından çocuklarınızı korumak için onlara mont almanız son derece normal; zira minikleri sıcak tutmak bilhassa önemli. Yine de abartıp Burberry’nin tasarladığı bu yaklaşık 500 $ değerindeki montu almak nihayetinde çocuğunuz beden dersinden sonra montunu okulda unuttuğunda delirip her yeri defalarca aramanıza ve bir müddet çıldırmanıza neden olabilir, bizden söylemesi! (Burberry)

Similar Articles
En Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Gucci Hırka & Armani TakımEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Please Mum London Takım & Saks Fifth Avenue Ceket ve ElbiseSevimli Kuklalar Tommy Hilfiger KoleksiyonundaÇocuklar İçin Marka KıyafetlerÇocuklarla Birlikte Büyüyen KıyafetÇocuklar İçin En Pahalı MarkalarÇocuk Kıyafetlerinde Cinsiyet Ayrımına SonÇocuk Kıyafetleri Seçerken Bunlara Dikkat Edin
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın