Moda.

En Pahalı Çocuk Kıyafetleri – Gucci Hırka & Armani Takım

4. Gucci Hırka: 475 $

Bu pembe hırka oldukça sevimli; ancak bu sevimlilik 500 $ eder mi? İşte bu tartışılabilecek bir konu. Eğer minik kızınızın Başkan Obama’nın küçük kızlarıyla Beyaz Saray bahçesinde haftalık öğle çayı buluşmaları yoksa pek de tercih edilir durmuyor bu hırka. Altı yaşındaki bir çocuk ceketi için bu miktarı vermekten daha da acayip olan şey bunu bir hırka için yapmak olsa gerek! (Saks Fifth Avenue)

3. İki Parça Yün Takım: 540 $

Kabul, bu gerçekten de oldukça tatlı görünüyor, ancak bebeğiniz haftanın yedi günü boyunca Wall Street’te hisse senedi satmıyorsa böyle büyük bir harcamayı bu takım için yapmanız pek de mantıklı görünmüyor. Barney Stinson’ın çocuğu dışında böyle bir takıma ihtiyaç duyabilecek bir çocuk olabileceği fikrine kendimizi alıştırmamız oldukça zor. Belki yüzük taşıyıcısı ya da birinin düğününde sağdıç falan değilse yine böyle bir takıma ihtiyaç duyması çok zor. ( Armani)

Similar Articles
En Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Please Mum London Takım & Saks Fifth Avenue Ceket ve ElbiseSevimli Kuklalar Tommy Hilfiger KoleksiyonundaÇocuklar İçin Marka KıyafetlerÇocuklarla Birlikte Büyüyen KıyafetÇocuklar İçin En Pahalı MarkalarÇocuk Kıyafetlerinde Cinsiyet Ayrımına SonÇocuk Kıyafetleri Seçerken Bunlara Dikkat Edin
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın