Moda.

En Pahalı Çocuk Kıyafetleri – Kids Cavern Kotpantolon & Rachel Riley Ceket ve Şort Takımı

Çocuklarınız için her daim duygusal, fiziksel ve zihinsel yönden en iyileri istersiniz. Ebeveyn olmak zordur elbette. İstekler hep böyle olsa da ne yazık ki bunlara ulaşmak çoğu zaman oldukça zahmetli ve pahalı olabiliyor. Bilhassa çocukların kıyafetleri için harcanan paralar dikkat edilmezse çığrından çıkabiliyor.

Bu yüzden birçoğumuz fiyat kalite oranı uygun noktalardan alışveriş yapmayı tercih ederiz. Bu listemizde en pahalı çocuk kıyafetlerinden bir kısmını biraraya getirdik. Buradaki ürünler oldukça cep yakar nitelikte olsa da hala son model kıyafetleri uygun fiyatlara bulabileceğiniz yerler yok değil, bunu da hatırlatalım.

10. Kurukafa Desenli Kotpantolon: 87 $

Bu dar kotpantolonlar beş adet cebe sahip, her iki cinse de uyabiliyor ve böylece hareketli minik oğlanlar ve kızlar için oldukça idealler. Ed Hardy ürünlerinin Jon Gosselin ve Jersey Sahili müdavimleri tarafından ne kadar ilgi gördüğünü fark edince onların “ilginç” moda seçimlerini ve hayatta verdikleri garip kararları göz önüne alarak çocuklarınızı daha az göz alıcı ve ucuz bir şeylerle mutlu etmeniz daha yerinde olacaktır diye düşünmeden edemiyoruz. (Kids Cavern)

9. Puantiyeli Ceket ve Şort Takımı: 184 $

Küçük oğlunuzun minik bir Jay Gatsby gibi görünmesini istiyorsanız Rachel Riley tarafından dizayn edilmiş bu ceket ve şort takımını çocuğunuza giydirebilirsiniz. Minik oğlunuz bunu giydikten sonra bu beyaz ve açık mavi takımın yaklaşık 30 saniye kadar temiz kalacağını düşünüyoruz. Ayrıca şunu da ilave edelim, bu takımın içerisinde giyilebilecek beyaz uzun kollu bir şört de alabiliyorsunuz, bu da fiyatı toplamda 269 $’a çıkarıyor. (Rachel Riley)

Similar Articles
En Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Baby CZ Kaşmir Bebek Çamaşırı & Burberry MontEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Gucci Hırka & Armani TakımEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Please Mum London Takım & Saks Fifth Avenue Ceket ve ElbiseSevimli Kuklalar Tommy Hilfiger KoleksiyonundaÇocuklar İçin Marka KıyafetlerÇocuklarla Birlikte Büyüyen KıyafetÇocuklar İçin En Pahalı MarkalarÇocuk Kıyafetlerinde Cinsiyet Ayrımına SonÇocuk Kıyafetleri Seçerken Bunlara Dikkat Edin
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın