Moda.

En Pahalı Çocuk Kıyafetleri – Kids Cavern Tişört ve Tayt & Please Mum London Sneaker’lar

8. Çanta Desenli Tişört ve Tayt: 232 $

Bu Fendi tasarımı tişörtün üzerinde sanki sahibi bir askılı çanta taşıyormuş izlenimi veren bir desen var. Küçük kızınız bu tişörtle sanki minik bir çantayı kolunun altında taşıyormuş gibi görülebilir. Bu elbette kötü bir fikir değil; ancak bir tişört ve tayt takımı için 200 $ civarında bir parayı ödemek de herkesin harcı değil. Sanıyoruz bu takımın yanına bir de gerçek çanta dahil edilseydi, fiyat çok daha yüksek olacaktı! (Kids Cavern)

7. Bir Çift Sneaker: 259 $

Ferre’nin ürettiği bu kız ayakkabıları İngiltere Moda Ödülleri’nde “En İyi Çocuk Giyeceği” dalında ödüle layık görüldü. Belki giyip çamurda karda koşturmak için pek ideal ayakkabılar değil bunlar, hatta kızınız uyurken ayaklarından yavaşça çıkarıp ne kadar güzel ve parlak oldukları hakkında uzun uzun fikir yürüteceğiniz değerli objeler. Sanıyoruz ödülü verenler küçük kızların bu ayakkabıyı giyer giymez beyaz ve gümüş dizaynını kirletip zarar vereceklerini hesaba katmamışlar. (Please Mum London)

Similar Articles
ALEXANDER McQUEEN: Kısa ama unutulmayacak bir hikayeGÜNEŞ GÖZLÜKLERİ: Tarz sahibi erkeğin vazgeçilmeziEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Kids Cavern Kotpantolon & Rachel Riley Ceket ve Şort TakımıEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Baby CZ Kaşmir Bebek Çamaşırı & Burberry MontEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Gucci Hırka & Armani TakımÇocuklar İçin Marka KıyafetlerÇocuklarla Birlikte Büyüyen KıyafetÇocuklar İçin En Pahalı MarkalarÇocuk Kıyafetlerinde Cinsiyet Ayrımına SonÇocuk Kıyafetleri Seçerken Bunlara Dikkat Edin
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın