Moda.

En Pahalı Çocuk Kıyafetleri – Please Mum London Takım & Saks Fifth Avenue Ceket ve Elbise

2. 3 Parça Gömlek, Ceket ve Pantolon Seti: 900 $

Kabul etmek gerekiyor ki bu kıyafet birçok olgun erkeğin kız arkadaşlarıyla ilk buluşmalarında giydiklerinden daha iyi görünüyor; fakat iyi bir okul kıyafeti gibi görünmesinin yanında oğlunuzun 900 $’lık bir gömlek, ceket ve pantolon takımını giymesini gerektirecek pek fazla durumla karşılaşacağınızı düşünmüyoruz. Tabii çocuğunuzu geleceğin R&B yıldızı olarak yetiştirmiyorsanız muhtemelen bu takımın onda biri fiyatına bir kıyafeti kendisine almanız daha yerinde olacaktır. (Please Mum London)

1. Motosikletçi Ceketi ve Elbise: 1000 $

Tasarımcı Phillip Lim tarafından yaratılmış bu tatlı elbise her ne kadar oldukça kaliteli görünüyor olsa da 1000 $ elbette pek çok başka şekilde, daha yararlı biçimde kullanılabilir (ev alışverişi, araba taksitleri ya da ailece çıkılacak bir tatil!). Herkes böyle kaliteli ve şık elbiseleri ve ceketleri sever elbette; yine de minik kızınıza bir sene içinde küçük gelmeye başlayacak deri bir ceket için 650 $ ve elbise için de 350 $ vermek pek mantıklı görünmüyor. Phillip’ten özür diliyoruz; ancak bu elbiseler gerçekten de sadece en büyük lüks tutkunlarına hitap ediyor gibi gözüküyor. (Saks Fifth Avenue)

Similar Articles
Sevimli Kuklalar Tommy Hilfiger KoleksiyonundaÇocuklar İçin Marka KıyafetlerÇocuklarla Birlikte Büyüyen KıyafetÇocuklar İçin En Pahalı MarkalarÇocuk Kıyafetlerinde Cinsiyet Ayrımına SonÇocuk Kıyafetleri Seçerken Bunlara Dikkat Edin
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın