BrandnewsGayrimenkul

En Sevilen Yıldız Çiftlerin Göz Kamaştıran Evleri ve Dekorasyonları

Hemen hemen herkes sevdiği yıldızların yaşam alanlarını merak eder. Evlerinin kaç odalı olduğu, nasıl dekore edildiği ve hangi özelliklere sahip olduğu detay seven hayranları tarafından merak edilen konular arasında yer alır. İşte Cindy Crawford ve Rande Gerber’den Gisele Bündchen’e ve Tom Brady’ye, en sevilen yıldızların evlerinden bazıları…

Brooke Shields ve eşi Chris Henchy’nin New York’taki konak tarzı bu evinin oturma odasında 16’ıncı Louis tarzı koltuklara, Fransız imparatorluğundan kalma bir komodine, 70’li yıllıların Lucite üssü koktely masasına yer verilmiştir. Ayrıca odadaki şöminenin üstüne ise hediye olan bir Keith Haring tablosu yerleştirilmiş.

Meksika’nın Los Cobos kentinde yer alan Cindy Crawford ve Rande Gerber’ın açık hava oturma odası ise ahşap kirişleri, keten kaplı şezlogları ve özel yapım olan tripod zemin lambalarıyla dikkat çekiyor.

Tom Brady ve Gisele Bündchen’in Los Angeles’taki evlerinin yatak odasında ise  romantik tonlar hakım. Odanın genel konseptinde kullanılan nötr tonlar, şömine üzerindeki pembe renklerin hakim olduğu tabloyla müthiş bir uyum yakalıyor.

Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi’nin Beverly Hills evinin girişinde ise konukları, Arjantinli sanatçı Rirkrit Tiravanija’nın tasarladığı camdan bir ping-pong masası karşılıyor. Ayrıca evde yüksek pencereler, beyaz duvarlar ve ferahlatıcı bir hava sağlayan yeşil bitkiler dikkat çekiyor.

John Legend ve Chrissy Teigen’in 1960s Hollywood Hills’deki evlerindeki dinlenme odası çift tarafından yenilenmiş. Odanın pencereden duvarları ve piyanoyla tamamlana dekorasyonunda bir kanepe, şömine ve ipek tüylü halı eklenerek huzur dolu bir hava sağlanmış.

Neil Patrick Harris ve David Burtka’nın New York’daki evlerinin salonunda yer alan bar ise eğlence için muhteşem sebeplerden biri. Connecticut’ta bir otelden çıkartılan bar evin salonuna eklendi. Dekorasyonun en önemli parçaları arasında yer alan Ed Ruscha, Ahmed Alsoudani ve Francesca Gabbiani’nin eserleri ise salonun mükemmel rötuşları olarak gözler önüne seriliyor.

 

 

 

 

Similar Articles
Meghan Markle ve Prens Harry'nin Yeni Evi Hakkında BilinmeyenlerGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua PodDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles