Müzik

Eric Clapton’ın Sınırlı Üretim Gitar Koleksiyonu Satışta

Gelmiş geçmiş tüm gitaristler arasında en iyilerinden biri olarak gösterilen yaşayan efsane Eric Clapton elli yıldan uzun süredir tüm dünya müzisyenleri için bir ilham pınarı olmaya devam ediyor. Efsanevi rock’n roll ikonu aynı zamanda çevresinin çok iyi bildiği üzere birçok iş ortaklığına da dahil olmuş, sanatçılara ve müzikle ilgili hadiselere destek olmuş ve olmaya devam eden bir sanatçı. Bilhassa Guitar Center’a  prestijli gitar markaları Gibson, Martin ve yakın zamanda sanatçının Crossroads Festival’de sahne alışının şerefine EC Series Eric Clapton amfileri duyurmuş olan Fender tarafından üretilmiş gitarlarından bir kısmını vermiş olması ilgili çevrelerde bilinen bir durum.

Bu eylemlerinin sonucu olarak dünyanın en büyük müzik enstrümanı satıcısı konumundaki Guitar Center –ki firma ayrıca Eric Clapton’ın her dört Crossroads Gitar Festivali’ne de yardımcı sponsor olmuş ve Crossroads Centre yardım kuruluşuunun güçlü bir destekçisidir, şimdi de sınırlı sayıda enstrümanı içeren Eric Clapton Crossrads Guitar Collection’ı piyasaya sürdü. Bu enstrümanların içerisinde beş adet Eric Clapton için özel üretilmiş tribute modelinin lüks replikaları ve 000 boyutlu Clapton imzalı gitarlar var.

eric_clapton_limited_edition_crossroads_guitar_collection_debuts_97p9v

Similar Articles
Tarihi Ruhlman Piyano SatıştaSteinway & Sons’tan Altın Kaplama Piyanoİngiliz Rock Grubu Queen'in 40. Yıl Kutlamaları İçin Üretilmiş Hediye KutusuYeni Creative Airwave Kablosuz HoparlörlerBose AE2w Bluetooth KulaklıkWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın