BambiniEğitim

ESL University of Wisconsin – Parkside

Parkside Üniversitesi, Wisconsin şehrinde yer almaktadır. Üniversite bünyesinde alan eğitimlerinin yanı sıra, dil kursları da düzenlenmektedir. Bu dil kursları; akademik amaçlı yoğun İngilizce, yarı yoğun İngilizce ve Amerikan İngilizcesi şeklinde ayrılmıştır. İhtiyacınız doğrultusunda istediğiniz kurs programına dâhil olmanız mümkündür.

Parkside Üniversitesi’nin tam olarak konumu Kenosha bölgesi olarak adlandırılmaktadır. Kenosha bölgesi Milwaukee ve Chicago’nun tam ortasında bulunur. Bölge Michigan gölü kenarında konumlanmıştır. En önemli özelliği halkının konuksever olmasıdır. Eğitiminiz boyunca boş zamanlarınızı Milwaukee ya da Chicago şehirlerine geziler düzenleyerek, gölün çevresinde spor faaliyetlerine katılarak ya da şehir merkezini gezerek geçirebilirsiniz. Şehirde özellikle görülmeye değer yerlerden bir tanesi Jelly Belly ziyaretçi merkezidir. Ayrıca Kenosha liman pazarında da ilginizi çekebilecek ürünler bulabilirsiniz.

Parkside Üniversitesi Dil Eğitim Merkezi’nde İngilizce dili öğrenmeye karar vermeniz durumunda; kampüs içerisinde üniversite öğrencileri için tanınacak tüm imkanlardan yararlanmanızın yanı sıra, kampüs içerisinde yer alan yurtlarda konaklama imkanı da bulabileceksiniz. Kampüs içerisinde yer alan yurt odaları tek kişilik ya da çift kişilik olarak tasarlanmıştır. Yurt konaklamasında yemek hizmeti sunulmamaktadır. Ancak ek ücret ödeyerek yemek kartı satın alabilir ve kampüs içerisinde yer alan yemekhaneden faydalanabilirsiniz. Yemek kartı için ödemeniz gereken ortalama ücret 100 dolar civarındadır. Kampüs içerisinde yer alan yurtlarda konaklamanın ortalama maliyeti 1000 dolar civarındadır. Yurt konaklamasına alternatif olarak, aile yanında oda kiralama seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Aile yanında oda kiralamanız durumunda size özel bir oda verilecektir. Talep etmeniz durumunda, yanında kaldığınız aile size yemek hizmeti verebilmektedir. Size özel verilen oda dışında, evin diğer alanları ortak kullanım alanı olarak geçecektir. Aile yanında konaklamanın en büyük avantajı dil eğitiminize katkı sağlayacak olmasıdır. Aile yanında konaklamanın ortalama maliyeti 900 dolar civarındadır.

Similar Articles
ESL University of St. ThomasESL The Los Angeles Film OkuluESL McNeese State ÜniversitesiESL La Verne ÜniversitesiESL Johnson & Wales ÜniversitesiKöpeklerde Tüy Dökülmesi ve Sebep Olan Hastalıklar  Köpeklerde Kuduz (Rabiez) Belirtileri ve Tedavisi  Köpeklerde Kanlı İshal Hastalığından Korunma ve Tedavi YollarıKöpeklerde Kanlı İshal Hastalığı Nasıl Bulaşır?Köpeklerde Gençlik Hastalığından Korunma ve Tedavi Yolları
Show More

Related Articles