Marka

Fendi Milano’da Yeni Bir Mağaza Açtı

Roma merkezli moda evi Fendi, genel tasarımı Fransa’nın başkenti Paris’te kısa bir süre önce açılan mağazasının hemen hemen aynı olan yeni Milano mağazasının açılışını yaptı.

Milano’nun lüks alışveriş merkezlerinden biri olan Via Solari’de bulunan ve usta heykeltıraşlar tarafından işlenen mağazada, ofisler, showroom ve özel bir tiyatro salonu bulunuyor. Ünlü moda markasının müşterileri tuğladan inşa edilen tarihi binayı alışverişin dışında kültür, sanat ve tasarım projelerinin sergileneceği özel bir sergi salonu olarak da kullanabilecekler. 

Fendi_Milan_Boutique_1Fendi_Milan_Boutique_Baguette_Fendi_Milan_Boutique_-Selleria_roomFendi-and-the-Cinema

Similar Articles
Dorchester Group Roma’daki Lüks Eden Oteli’ni Satın AldıMulberry ve Wedgwood’dan Özel Porselen FincanlarChristian Lacroix Petit Bateau İle Geri Dönüyor2014'te Lüksün Nabzını Louis Vuitton Kent Rehberi TutacakVersace Macau’da Otel AçıyorJennneffer Lopez'le Guess Jeans'e Gelen İlkbaharCalvin Klein'ın Yeni Kampanyasında Solange da Yer AlıyorBenetton İlkbahar-Yaz Koleksiyonu İçin Oliviero Toscani ile Çalışıyor2018 Fendi'ye İyi GeldiToo Faced'in İlk Global Mağazası Londra'da Açıldı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın