Alışveriş

Fendi ve Thierry Lasry’den Gözlük Koleksiyonu

İtalyan lüks markası Fendi, Fransız gözlük tasarımcısı Thierry Lasry ile ortak çalışmasının ürünü olan yeni koleksiyonunun 2015 İlkbahar sezonunda satışa sunacak. Bu koleksiyon İtalyan şirketin tarihinden dışarıdan bir tasarımcıyla birlikte üretilen ilk koleksiyon olacak.

Lasry’nin günümüzün en yetenekli ve en yaratıcı gözlük tasarımcılarından biri olanduğunu söyleyen Fendi CEO’su Pietro Beccari, Fransız tasarımcının Fendi’nin DNA’sında da bulunan maharet, yenilikçilik, gelenekçilik ve deneysellik gibi özelliklere sahip olduğunu belirtiyor.

2006 yılında kendi adını taşıyan markasını kuran Theirry Lasry gözlüklerini Fransa’da tamamen el işçiliğiyle üretiyor, ancak Fendi ile ortak çalışması olan kapsül koleksiyon Fendi’nin gözlük üretimi ortağı Safilo tarafından üretilecek.

Similar Articles
Montblanc Meisterstück Tuscany KoleksiyonuLagerfeld’den Kedili AksesuarlarHODINKEE x Autodromo’dan Sınırlı Sayıda Üretim Güneş GözlüğüHaas Brothers x Versace 2013 Sonbahar/Kış KoleksiyonuAdidas x Yohji Yamamoto adizero f50Dünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanHem Yaratıcı Hem Lüks HediyelerSevgiliniz İçin 7 Lüks Hediye Önerisi
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın