Moda.

Fendi’nin Minikler için Tasarladığı 2013 Koleksiyonu Görücüye Çıktı

1925’te Edoardo ve Adele Fendi tarafından kurulmuş lüks İtalyan markası Fendi çocuklar için tasarladığı 2013 yaz koleksiyonunu tanıttı. Silvia Venturini Fendi tarafından “Her çocuğun kendi dünyasındaki vazgeçilmez etkenler olan kendinden bir zerafet ve hayalci bir merağın karışımı” şeklinde nitelenen Fendi tarzının nitelikli bir yansıması olarak görülebilecek koleksiyon gerçekten de eğlencenin ve canlı renklerin günümüz trendi vintage ile bir çeşit buluşması. Fendi gerçekten de çocuklara giydiklerinde kendilerini peri masallarındaki kahramanlar gibi hissedebilecekleri zevkli, capcanlı ve rengarenk kıyafetleri sunuyor.

Pembe ve mavinin tatlı ve romantik tonlarının yer yer beyazla buluşturulduğu tasarımlar 50’lerin çocuk giyiminden ilham alıyor. Fendi’nin büyükler için tasarladığı ürünlerle de benzer bir tasarım çizgisinde ilerleyen kıyafetler modern bir dokunuşla geçmişin kokusunu geri getireceğe benziyor. Bebek kıyafetleri için de aynı renk paletini kullanan firma bir dönemin favorisi olan donanma tasarımını ve o renkleri tekrar gündemine almış gibi görünüyor.

Similar Articles
ALEXANDER McQUEEN: Kısa ama unutulmayacak bir hikayeGÜNEŞ GÖZLÜKLERİ: Tarz sahibi erkeğin vazgeçilmeziEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Kids Cavern Kotpantolon & Rachel Riley Ceket ve Şort TakımıEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Baby CZ Kaşmir Bebek Çamaşırı & Burberry MontEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Gucci Hırka & Armani TakımÇocuklar İçin Marka KıyafetlerÇocuklarla Birlikte Büyüyen KıyafetÇocuklar İçin En Pahalı MarkalarÇocuk Kıyafetlerinde Cinsiyet Ayrımına SonÇocuk Kıyafetleri Seçerken Bunlara Dikkat Edin
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın