Sanat

Fendi’nin Objektifinden Roma Şelaleri

1935 doğumlu Karl Lagerfeld, Almanya doğumlu, ünlü bir moda tasarımcısı. Aynı zamanda yetenekli bir sanatçı ve fotoğrafçı olan Lagerfeld, lüks İtalyan markası Fendi’nin yaratıcı müdürü.

Beyaz saçları ve siyah gözlükleriyle tanınan başarılı tasarımcı, markasının Roma’daki tarihi Trevi şelalelerinin restorasyonunu üstlenmesinden sonra bu işe merak salarak, şehrin görkemli şelalelerini fotoğrafladı. 

Lagerfeld’in fotoğraf sergisi, yıl boyunca Paris’te sanatseverleri Roma’da bir gezintiye çıkaracak. Suyun ihtişamına işaret eden serginin ismi “The Glory of Water”.

Modern sanat ve fotoğraf baskı kuruluşu Steidl, fotoğrafları toplayarak 120 sayfalık bez ciltli bir kitap haline getirecek.  

Similar Articles
5 ‘A’salet : Adele , Adriana Lima ,Angela Merkel,Audrey Hepburn ,Anna KournikovaTom Eckert'in Heykelleri Görenleri ŞaşırtıyorCondé Nast Moda Tarihini Baştan YazıyorAlix Malka'nın Sualtı Fotoğraflarıyla Hayali Bir YolculukMurat Gülsoy 2013 NDS Edebiyat Ödülü'ne Layık GörüldüHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan EserleriŞehirlerin Sıradışı Heykelleri ve Buluşma NoktalarıLeonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul'da Sergisine Büyük İlgiU2'dan Yeni Albüm Yeni TurneGuns N' Roses Avrupa Konserleriyle Geri Dönüyor
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın