AlışverişCrowns Choice

Geçmişten Gelen 6 Moda Trendi

Bazı şeylerin hiç modası geçmez derler ya hani, işte bu sene bu sözü sıklıkla hatırlayacaksınız. Çünkü geçmiş yıllarda sıklıkla hayatımızda olan bir kaç parça bu kış yeniden moda severlerin gözdesi olma yolunda ilerliyor.

Bu sene vitrinleri şöyle bir gezdiğinizde rengarenk kazaklardan, bomber ceketlere ve şifon eteklere kadar pek çok parçanın popüler olduğunu görürsünüz. Şimdi söyleyeceğimiz bu 6 parçayı da eğer koleksiyonunuza eklerseniz, bu kışın en trend kadını olmaya adaysınız demektir.

İşte 2018 kışında mutlaka denemeniz gereken 6 moda trendi;

Kadife parçalar: Özellikle 90’lı yılların modası kadife aramıza geri döndü. Parlak ve zengin görüntüsüyle göz kamaştıran kadifeden bu sene pek çok farklı parça bulabilmeniz mümkün. Gösterişli bir kadın olabilmek için, rengarenk kadife eteğinizi giyin ve şöyle bir salının. Emin olun dikkat çekmeniz için bu bile yetecek.

Boru Paça Çizme: Simli ya da metalik boru paça çizme giymek bu kışın en trend hareketi olacak. Popçuların bile boru paça çizmelerinin fiyatları üzerinden birbirleriyle yarıştığı bu sezonda siz de bir boru paça çizme alarak 80’lerden gelen bir moda kraliçesine dönüşebilirsiniz.

Korseli Üst Giyim: Bu sezonun bir başka trendi ise üzerinize korse giymek. Ancak içinize değil dışınıza. Yani giydiğiniz bir gömleğin, kazağın ya da bluzun üstüne korse giymek bu sene çok moda.

Bel çantası: 80’lerin sonu 90’ların başında ne modaydı diye sorsak eminiz herkesin cevabı bel çantası olacaktır. Sokak modasının en önemli parçalarından olan bel çantaları, bu sezon Gucci, Prada gibi meşhur markaların koleksiyonlarında yer bulunuyor.

Trençkotlar: Modası geçmeyen bir parça olan trençkotlar, bu sene de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Tasarımlarsa bu sene iddialı.

Fermuarlı üstler: Yine eski moda bir hareket. Önden fermuarlı eşofman üstleri bu sene de moda. Üstelik bu parçaları her şeyin üzerine kombinleyebiliyorsunuz.

 

Similar Articles
Demode Olmamak İçin İpuçlarıUçan Arabalar İçin Park Yeri HazırTsunamiden Sağ Kurtuluş KapsülüTeleskopik Çadırla Hayat Daha Kolayİzlanda'da Portatif Trekking KabiniDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın