Gökyüzü

Gerard Depardieu’nun Artık Kendi Özel Havayolu Şirketi Var

Gerard Depardieu kendi özel havayolu şirketini kurdu. Fransız film yıldızının yeni şirketinin adı Cyran R. Ünlü Fransız oyuncu bu ismi, büyük ihtimalle, başrolünde yer aldığı 1990 yılı tarihli sinema filmi “Cyrano de Bergerac”tan alıyor.

Belçika’da yayın yapan L’Echo gazetesinin haberine havayolu şirketinin ilk uçağı, göre ünlü oyuncunun evinin yakınlarında, Fransa’nın Lille şehrinin hemen dışında yer alıyor. Gelen haberlere göre şirket hem yolcu hem de kargo taşımacılığı yapacak. Depardieu son yıllarda oyunculuktan uzaklaşmış ve adını iş dünyasına duyurmaya başlamıştı.

5 ocak tarihinde Fransız Le Journal du Dimanche’a bir röportaj veren ve artık oyunculuktan sıkıldığını belirten ünlü oyuncu, geçtiğimiz kasım ayında Estimpuis’de bir ticari şarap mahzeni açmıştı.  Gerard Depardieu’nun Néchin’de de bir oteli bulunuyor. Fransız aktör 2014 yılının sonlarında Tournai’de bir gurme restoran açmayı planlıyor.

Similar Articles
Etihad Airways Yolcularına Machester City ile İdmana Çıkma Şansı SunuyorE-Volo VC200 Elektrikli HelikopterBalonla Uzay SeyahatiHector del Amo’dan Konsept Helikopter ZERO45 milyon dolarlık Dassault Falcon 5X’in ilk müşterisi bir Türk!Uçan Taksi Cora Test Uçuşlarına BaşladıDünyanın En Pahalı ve Lüks Özel JetleriI Plane'le Pekin-New York Arası 2 Saate İnecekJohn Travolta’nın Jet TutkusuDaha Hızlı ve En Yüksek Seviyede Uçuş: TriFan 600
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın