Crowns ChoiceMarka

Gizemli Romantiklerin Rüzgarı: Valantino 2018

Dünyaca ünlü İtalyan moda devi Valentino’nun 2018 Sonbahar kreasyonu Paris’te düzenlenen defileyle moda severlerin ilgisine sunuldu. Salomon de Rothschild malikanesinde düzenlenen defilesinde Valentino’nun rockstud ayrıntıları ve şık kamuflaja olan tutkusu yine ön plandaydı.

İtalyan moda evinin son koleksiyonunun mesajı kuralları bozmak, yıkmak ve diğerlerini altüst edip yeni kuralları kendi bildiği gibi yazmak olarak ortaya çıktı.

 

Rockstudlar bu kez etkili detaylarda değil, kusursuz kesimli kaşmir montlarda ve benzersiz redingotlardan oluşan şık serinin içinde asil birer ekleme olarak sunuldu. Daha önce yeşil  naylon montlarda görülen kamuflaj desen ise göz alıcı siyah ve mavi kabarık mantolarda da yerini aldı. Parçaların çoğu tasarım kalitesinin yansıması olarak görülüyor.

İtalyan tasarımcı geniş uzun mantolar için Moncler’le iş birliği yaptı. Kıyafetlerde bu sene VLTN logosuna da yer verildi.

18’inci yüzyıldan gelen bir tarzı olan Salomon de Rothschild’de gerçekleştirilen defilede Valentino mankenlerinin  spor ayakkabıları otelin lüks halılarını muhteşem bir şekilde süsledi. Ayrıca beyaz ve siyah kontrastı kullanılan yüksek astarlı baloncuk ceketlerde, sarı, neon pembe ve canlı mavi renklerinin eklenmesiyle eğlenceli bir tarz da ortaya çıkmış oldu.

Tüm koleksiyonunu “Aristopunk, hassas bir isyan” olarak adlandıran Valentino, podyumdaki performansıyla davetlileri hayran bıraktı. Valentino’nun defilesini izlemeye gelenler arasında ünlü Punk sanatçıları da vardı. Ayrıca bugünün en popüler dizilerinden Narcos ve Game of Thrones’da rol alan Pedro Pascal’ın yanı sıra Mark Ruffalo gibi ünlüler de defileyi izleyenler arasında yer aldı.

Moda evinin 2017 yılında yıllık gelirinde yüzde 5’lik artış kaydedildi.

Similar Articles
Tom Ford Yeni Koleksiyonunu New York Fashion Week'te TanıtacakDior'un Yeni Yüzü Sasha Pivovarova OlduBulutların Üzerinde Bir Dünya: Armani PrivéBalenciaga Artık Karma Defile YapacakYeni Üretilen Oyuncu Faresi: 'Lexip: Revolutionary'Dünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles