Moda.

Gucci Kanvas Bebek Taşıyıcı

1921 yılında Floransa’da Guccio Gucci adında bir adam deri ürünler satmak için bir dükkan açar. O günden sonra Gucci hızla dünyanın beğeniyle takip ettiği bir marka haline gelir. Gucci’nin ürün yelpazesi oldukça geniş: Kadınlar için hazır giyim, erkek tasarımları, çocuk kıyafetleri, aksesuarlar, çantalar, ayakkabılar ve hatta kokular.

Bu şık bebek taşıyıcı artık çok iyi tanıdığımız GG kumaşından yapılmış. Ayarlanabilir kayışlarıyla oldukça rahat bir model. Tabi ki İtalya’da yapılmış. Ön tarafındaki hayvan figürleriyle oldukça sevimli bir hava yaratılmış olan bu bebek taşıyıcı 3-9 aylık bebekler için uygun.

Bebeğinizi sürekli yanınızda istediğinizi biliyoruz, Gucci Bebek Taşıyıcı sayesinde hem siz hem de bebeğiniz rahat edecek. Bu arada pek çok ünlünün de bu taşıyıcıları kullandığını eklememize gerek yok. 

Similar Articles
ALEXANDER McQUEEN: Kısa ama unutulmayacak bir hikayeGÜNEŞ GÖZLÜKLERİ: Tarz sahibi erkeğin vazgeçilmeziEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Kids Cavern Kotpantolon & Rachel Riley Ceket ve Şort TakımıEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Baby CZ Kaşmir Bebek Çamaşırı & Burberry MontEn Pahalı Çocuk Kıyafetleri - Gucci Hırka & Armani TakımÇocuklar İçin Marka KıyafetlerÇocuklarla Birlikte Büyüyen KıyafetÇocuklar İçin En Pahalı MarkalarÇocuk Kıyafetlerinde Cinsiyet Ayrımına SonÇocuk Kıyafetleri Seçerken Bunlara Dikkat Edin
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın