Crowns ChoiceSanat

Guns N’ Roses Avrupa Konserleriyle Geri Dönüyor

Efsane rock grubu Guns ‘N Roses 2018 yazını Avrupa’da geçirmeye hazırlanıyor. Geçen yıl tam kadro çıktıkları ‘Not in This Life Time’ isimli turnelerine kaldıkları yerden devam edecek olan grup Avrupa’nın pek çok kentinde sevenleriyle buluşacak. Öyle görünüyor ki bu sene yaz sıcaklarında Avrupa’nın dört bir yanından Guns N’ Roses rüzgarı esiyor olacak.

Konserler serisi 3 Haziran’da Almanya Berlin ile başlayacak. Ardından Danimarka, İngiltere, İtalya, Fransa, Belçika, İspanya, Hollanda, Polonya, Rusya, Estonya, Norveç ve İsveç’te konserler serisine devam edilecek. Konserler Temmuz ayının son günlerine kadar devam edecek. Vokalde Axl Rose’u, gitarda Slash’i, basta Duff McKagan’ı doyasıya dinleyebileceğiniz bu konserlerin biletleriyse şimdiden satışta. Bir çok online bilet satış platformundan temin edebileceğiniz biletler için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

1985 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana unutulmaz eserlerle dinleyenlerinin kalbine taht kuran Guns N Roses grubunun toplamda 6 albümü bulunuyor. Grubun  Appetite for Destruction, G N’ R Lies , Use Your Illusion I , Use Your Illusion II, The Spaghetti Incident ve Chinese Democracy isimli albümlerinin yanı sıra rock müzik tarihinin en önemli eserlerinden olan Sweet Child o’ Mine, Welcome to the Jungle, November Rain, Paradise City, Knockin’ on Heaven’s Door ve Don’t Cry şarkıları hafızalarda hala ilk günkü yerini koruyor.

Uzun yıllar ayrı kalan grup üyelerinin yeniden bir araya gelerek başlattıkları bu konserler serisinde canlı olarak efsaneleri dinleme şansını yakalamak çok basit. Online bilet sitelerinden birine girerek size uygun tarihte ve konumda olan bir konserden bilet almak. Bu çok zor olmayacaktır. Çünkü Guns N Roses bu yaz hemen hemen Avrupa’nın her köşesinde sizleri bekliyor olacak.

 

 

 

Similar Articles
Elton John Veda Turnesine Hazırlanıyor90'ıncı Oscar Ödüllerinin Adayları Belli OlduEditors Avrupa Konserleriyle Yeniden Hayranlarıyla BuluşacakHui Yemek SokağıÇin'in Yöresel TadlarıDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles