GuideHotel

Güvenlikten Ödün Vermeyen Su Altında Lüks Otel Hizmeti: Okyanus Gezegeni Su Altı Otel

Okyanusun mavi derinliklerinde huzura ermek için en doğru seçim bu otel olacaktır. Camınızdan dışarı baktığınızda muhteşem okyanus manzarasını görmek yerine, onun içinde olup, onu yaşamak isteyenler için tasarlanan Okyanus Gezegeni Su Altı Oteli henüz tasarım aşamasında. Ama yapımı çok uzak değil.

Su altında otel fikrinin patenti Amerika Birleşik Devletleri Marka ve Patent Ofisi’nden alındı.

İnsanlara bu muhteşem deneyimi yaşatmak için hazırlanan proje ile bir lüks sualtı oteli inşa edilmesi amaçlanıyor. Otelde asansör, salon, yemek alanları, konuk odaları, rekreasyon alanları ve daha bir çok lüks hizmet imkanı sağlanıyor.

Amerika’nın cenneti olarak kabul edilen Key West’te inşa edilecek olan otelde sadece lüks tatil tutkunlarına hizmet verilmeyecek. Otelde uygun fiyattan odalar da dileyen konukların hizmetine sunulacak.

Kalın çift kaynaklı çelik ve 60 adet kalın akrilikle yapılması planlanan otelin su baskısına karşı dayanıklı olması ve dengeli durabilmesi için silindirik bir şekli bulunmaktadır.

Otelin 12-18 metre uzunluğundaki tüm konuk odalarında bir de büyük yatağa her verilecektir. Otel yapımı tamamlandıktan sonra lüks ve inanılmaz bir tatil için vazgeçilmezler arasına girecektir.

Üstelik bu su altı otelinde farklı tarzlarda mobilyalardan , ses ve görüntülü eğlence merkezlerine erişilebilecek ve internet bağlantısı kullanılabilecek.

Bu muhteşem otelde tatil yaptığınızda sualtı yaşamının birinci tanıklarından biri olacak ve  aqua pod tipi manzaların da sahibi olacaksınız.

 

 

Similar Articles
Balayı İçin Dünyadaki En İdeal Oteller Hangileri?Japonya'da 1311 Yıldır Hizmet Veren Nishiyama Onsen Keiunkan OtelHerşeyden Uzakta Bir Yaşam İçin: Escape Pod, tatilin diğer adıHavayolu Çalışanlarına Akıllı Şehir Projesi, Norveç Oslo daFarklı Projeleriyle Dikkat Çeken Dünyanın En İyi Kadın MimarlarıMançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles