News

Hamilton Jazzmaster Lady Auto

Ünlü saat üreticisi Hamilton’ın 21. yüzyılın tarz sahibi bayanları için tasarladığı yeni Jazzmaster Lady Auto, saatten çok şık bir mücevhere benziyor. Bu zarif saat, 30 mm çağındaki paslanmaz çelik oval kasasının içerisinde yer alan yuvarlak kadranıyla da sıra dışı bir görünüm sergiliyor.

Hamilton Jazzmaster Lady Auto’nun zerafetini ve lüks görüntüsünü kadranda her rakamın yerine monte edilmiş olan elmas parçaları tamamlıyor. Saatin İsviçre yapımı otomatik hareket mekanizması safir kristal şeffaf arka kapaktan rahatlıkla görülebiliyor. Hamilton Jazzmaster Lady Auto böylesine lüks bir saat için etkileyici bir rakam olan 50 metrelik bir su geçirmezlik özelliğine sahip. Saatin kayışları da genel tasarımla uyumlu olarak paslanmaz çelikten üretilmiş.

Hamilton’s-Jazzmaster-Lady-Auto-1

Similar Articles
The Sutton Place Hotels Offers $500,000 Valentine’s Day PackageRimowa 2013 Salsa Olive Green Bavul KoleksiyonuNissan Eyes Up Google Glass With 3EHanebrink All-Terrain Electric BikeMorphsuits’ten Dünyanın En Pahalı Cadılar Bayramı KostümüTop 25 best amusement parks for kids - Lotte World, South KoreaDubai Police Force Gifts Itself a McLaren MP4-12CArmani/Casa Çin’deki İlk Rezidans Projesini AçıkladıHarley Sportster Stealth Bullet by Rough CraftsNissan BladeGlider Concept
Show More

Related Articles

Leave a Reply