Yol

Harley-Davidson Heritage Softail Classic 110. Yıl Edisyonu

2013, dünyaca ünlü motosiklet üreticisi Harley Davidson için özel bir yıl olacak. 110. Kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan marka, bu özel yıl için en beğenilen modellerinden biri olan Heritage Softail Classic’in yeni bir versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Sanat eseri niteliğindeki bu motosiklet, gizli amortisörleri, kapalı çamurlukları, krom çatalı, büyük ön farı ve çarpıcı ‘hard tail’ görünümü ile Heritage Softail Classic’in genel retro havasını koruyor. Üstün performansı, konforlu sürüş pozisyonu, düşük sele yüksekliği, geniş bagaj alanı, rüzgar koruması ve son derece rahat artçı selesi Heritage Softail Classic’i kusursuz bir ‘custom touring’ yapan temel özelliklerden.

Harley-Davidson Heritage Softail Classic 110. Yıl Edisyonu, hava soğutmalı, elektronik yakıt enjeksiyonlu, 6 vitesli, Cruise Drive şanzıman ve aktarmaya sahip Twin Cam 103™ Harley Davidson® motoru kullanıyor. 2012 Heritage Softail Classic’te de kullanılan bu motor son derece güçlü ve etkileyici bir performansa sahip. Yüksek gidon ve ön rüzgarlık, uzun yolculuklarda sürücünün işini kolaylaştıran detaylardan. Motosikletin renk, retro deri heybe çantaları ve selesi kişileştirilmeye açık.

Bütün bu özelliklerin dışında tabii en önemlisi motosikletin fiyatı. Harley Davidson’ın Amerika merkezli internet sitesinde 20,799 dolarlık bir fiyatla satışa sunulacağı açıklanan Harley-Davidson Heritage Softail Classic 110th Anniversary Edition’ın Türkiye satış fiyatı ise henüz belli değil.

 

 

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın