Müzik

Harman Kardon Aura Kablosuz Hoparlör

Üretiği kaliteli ses sistemleriyle dünya çapında önemli bir saygınlığa ve üne sahip olan Harman Kardon, şeffaf tasarımıyla dikkat çeken Soundstick ses sisteminden ilham alan yeni hoparlörü Aura’yı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Eşsiz bir tasarıma sahip olan Aura kusursuz bir ses kalitesi sunuyor.

Aura kablosuz hoparlörün 4.5” subwoofer’ı haparlörün şeffaf kaplaması sayesinde rahatlıkla görülebiliyor. 360 derecelik tümyönlü ses çıkışına sahip olan Aura Bluetooth ve AirPlay özellikleri sayesinde müzikçalara ve iPhone ya da iPad gibi cihazlara rahatlıkla bağlanabiliyor.

Aralık ayının sonlarına doğru beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sayışa sunulacak olan Harman Kardon Aura’nın fiyatı 645 dolar.

harman-kardon-aura-4 harman-kardon-aura-3 harman-kardon-aura-2

Similar Articles
Her Gitariste Lazım: Roadie TunerDoğa Dostu LSTN KulaklıklarForbes’un En Çok Kazanan Müzisyenler Listesinin Zirvesinde Madonna Yer AlıyorHarman Kardon Nova Kablosuz HoparlörlerBang & Olufsen BeoLab 18 Kablosuz HoparlörWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın