Alışveriş

Harrys of London’dan Dünyanın En “Özel” Çorapları

Harrys of London tam 860 Sterlin değerindeki çorapları Cervelt’i satışa sundu. Dünyanın en pahalı çorapları unvanını Falke Vicuna’nın elinden alamasalar da, Harrys off London Cervelt’in dünyanın en özel çorapları olduğunu iddia ediyor.

Yalnıca 100 çift üretilecek olan kömür grisi çoraplar, Yeni Zelanda kırmızı geyiğinin tüylerinden dokunan Cervelt kumaşından üretiliyor. Çorapları bu denli özel kılan da kırmızı geyikten yılda yalnızca 20 gram kadar tüy elde edilebilmesi. “Kumaşların Elması” olarak da adlandırılan Cervelt, Harrys of London’ın usta terzilerine emanet edilerek bu şık çoraplar olarak karşımıza çıkıyor.

2 1

Similar Articles
Pininfarina’dan Mürekkepsiz Tükenmez KalemGerçek Tıraş Deneyimi: Bison x Max Sprecher UsturaDünyanın En Pahalı Diş FırçasıChanel Camélia Galbé Mücevher KoleksiyonuWLWC Timsah Derisi Kaplama BisikletDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanHem Yaratıcı Hem Lüks HediyelerSevgiliniz İçin 7 Lüks Hediye Önerisi
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın