AksesuarBrandnewsZaman

Havacılık Endüstrisine Bir Selam: Apollo Watch

Özellikle bilim kurgu filmlerini seven ve ilgi alanı uzay olan beylerin dikkatini çekecek olan bu saatin adı Apollo Watch. Havacılık Endüstrisini onurlandırmak için tasarlanan ve üretilen bu saat 33 mm. genişliğinde ve 12.75 mm yükseliğinde.

Kubbeli bir kristal kapağı bulunan bu saat modern ve gelenekselliğin bir araya getirilmiş bir temsilcisi olarak meraklılarına sunuluyor. Aynı zamanda tasarımında teknoloji ve sadeliğin mükemmel karışımı gördüğümüz Apollo Watch’ı hem erkekler hem de kadınlar günlük yaşantılarında kullanabiliyor.

Uzay yürüyüşü sırasında astronotların kafalarına taktıkları kaskı anımsatan krital bir kubbe kapağı olan Apollo Watch, sınırları olmayan dizaynıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Sanat sever bir tasarım ekibi taradından yaratılan bu saat uzay boşluğunun derinliklerindeki güzelliği görünüşüyle yansıtıyor.

Apollo Watch’un dört farklı modeli bulunuyor. Tüm bu modellerse uzay boşluğu, galaksiler ve evrenden esinlenerek tasarlanmış. Kadran kısmında kozmos detayları bulunan saatte, saniye, dakika ve saatler küçük bir saat görünümüyle sunuluyor. Ayrıca arka planda kuzey gökyüzünün bir haritası bulunuyor.

Çift kabarcıklı efekte sahip olan Apollo saat, kristalden yapılmış kıvrımlı muhafaza ile bir çok sefer karşılaşabileceğiniz ani durumlarda kırılmaya karşı dayanıklı bir materyalden üretilmiş bulunuyor.

Similar Articles
Apple Watch Rekora HazırlanıyorVolvo Telefon Satar Gibi Araba SatacakMacera Severler İçin Yeni Tasarım: Toyota FT-AC Adventure SUVKia'nın Yeni Modellerine 5 YıldızJeep Wrangler'a Goodyear LastikDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın