AlışverişCrowns Choice

Hem Yaratıcı Hem Lüks Hediyeler

Şubat ayının başlamasıyla birlikte mağazalarda ve hediyelik eşya dükkanlarındaki vitrinler bir bir kırmızı ve pembe renklere bürünür. Oyuncak ayı, kırmızı kalpli yastıklar, kalpli eldivenler gibi klişeleşmiş pek çok hediye bu vitrinlerde sergilenir. Şubat’ın ilk günlerinden itibaren sevgilisi olanlarıysa bir telaş basar. Çiftler ‘ne alacağım’ sorusuyla birlikte alışveriş merkezlerinin yolunu tutar. Çiçek alıp onu akşam yemeğine çıkarmaksa artık bir Sevgililer Günü ritüeli haline gelmiştir. Ama alınan çiçekler bir kaç gün sonra solar, yemekse akıp giden zamanlara karışır.

Sevgilinizin bugünü hiç unutmaması için onu lüks bir hediyeyle şımartmanız daha makbuldür. Bu nedenle sizler için en iyi lüks hediye listesi hazırladık. Bakalım listenin öne çıkan parçaları arasında neler yer alıyor?

Platinium Rare Hücresel İksiri:

La Prairie’nin son ürünü olan Platinum Rare Hücresel Gece İksiri, hücresel solunumu artırmak ve kollajen üretimini uyarmak için bilimsel olarak kanıtlanmış bir ürün. Aynı zamanda mor bir taşı andıran ambalajıyla da, içindeki kremi kadar lüks görünmesini sağlıyor. Ürünün satış fiyatı 1200 dolar.

Roger Vivier Viv’ Tote Çanta:

Roger Vivier’ın bu sene nötr renklerden hazırladığı zarif bir çanta koleksiyonu bulunuyor. Fransız markanın yeni çantası hantal olmayan, temiz ve cool bir havaya sahip. Pastel tonlarındaki kıyafetlerle uzun süre kullanabileceğiniz bu parçanın fiyatı ise 1895 dolar.

Sanayi 313 Mini Rango Kadife Makosen:

Zengin görüntüsüyle kadifenin tercih edildiği ayakkabı tasarımında altın rengi işleme dikakt çekiyor. Genellikle son dönem öne çıkan terlikleriyle bilinen Sanayi 313 aksesuar markasının çıkardığı bu göz alıcı tasarımlı ayakkabının satış fiyatı 1010 dolar.

 

 

Similar Articles
Sevgiliniz İçin 7 Lüks Hediye ÖnerisiToo Faced'in İlk Global Mağazası Londra'da AçıldıKarl Lagerfeld Giada İle AnlaştıTimberland’in Ekolojik KoleksiyonuSeksi ve Rahat Bir Tarz: Stella McCartney 2018Dünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles