Müzik

Her Gitariste Lazım: Roadie Tuner

Entrumanlarını kolaylıkla akort edebilenler olduğu gibi bu konuda oldukça zorlanan gitaristler de var. Bu durumun farkında olan Roadie Tuner, daha hızlı, daha kolay ve her zamankinden daha doğru  akort yapabilmeyi sağlayan bir cihazla karşımızda.

İster gitar çalmaya yeni başlayan bir amatör olun isterseniz bu işe yıllarınızı vermiş bir usta, Roadie Tuner kusursuz akort için ihtiyacınız olan tek cihaz. Roadie Tuner’ı akort vidasına yerleştirip tele vurduğunuzda cihaz otomatik olarak akort yapıyor. Rahatlıkla taşınabilecek boyuttaki cihaz bluetooth özelliğiyle akıllı telefonlara bağlanarak kullanılıyor. İnsan kulağından 3 kat daha duyarlı sensörlere sahip olan Roadie Tuner ile isterseniz kendi ayarlayacağınız tonları da kullanmanı mümkün.

Kickstarter tarafından 79 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulan Roadie Tuner’ın teslimatları haziran 2014’te başlayacak.

tuner-xl

Similar Articles
Doğa Dostu LSTN KulaklıklarForbes’un En Çok Kazanan Müzisyenler Listesinin Zirvesinde Madonna Yer AlıyorHarman Kardon Nova Kablosuz HoparlörlerBang & Olufsen BeoLab 18 Kablosuz HoparlörSade ve Şık: Timbre HoparlörWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın