Müzik

Hublot ve Monster’dan Inspiration Hublot Kulaklıklar

Ünlü kulaklık üreticisi Monster ve saat markası Hublot Baselworld 2013’te ortak çalışmalarının ürünü olan yeni lüks kulaklıkları Inspiration Hublot’yu tanıttı.  İkili yeni tasarımlarında en kaliteli malzemeleri ve kusursuz işçiliği harmanlıyorlar.

Inspiration Hublot kulaklıklar ikili mono amplifikasyona ve Monster’ın ilk kez görücüye çıkardığı Enigma Audio Engine teknolojisine sahip. Engima’ın çip tasarımında en gelişmiş dijital gürültü engelleyici özelliği, AAC ve APT-X kodekli kablosuz Bluetooth bağlantısı, direkt USB girişi ve kullanıcı tarafından ayarlanabilen ses menüsü bulunuyor.

 Son derece hafif ve sağlam karbon fiber Hublot Inspiration kulaklıklar 1,750 Euroluk satış fiyatıyla bu yaz Hublot yetkili satıcılarındaki yerini alacak.

Similar Articles
Goldmund'dan Tasarım Klasiği HoparlörlerAdsum Detonator HoparlörlerAbyss AB-1266 KulaklıklarDünyanın En Pahalı Gitarı: Fender Standard Series StratocasterEn Pahalı Müzik CD'siWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın