Yol

İlk Lamborghini Veneno Sahibine Teslim Edildi

Lamborghini Veneno şu ana kadar üretilmiş en güzel otomobil olmayabilir ama ama şu anda dünyanın en özel ve en çok arzulanan süper otomobillerinden biri olduğu kesin. Teslimatları 2104 yılı ile birlikte başlayan Veneno’nun ilk ve belki de Amerika’daki tek sahibi, yatırımcı Kris Singh süper oyuncağına sonunda kavuştu.

Tam 4 milyon dolar değerindeki otomobilin Verde Ithaca versiyonu Singh’nın Miami’deki evine bu hafta teslim edildi. Lamborghini Veneno yalnızca 4 adet üretilecek ve bu 4 örneğin üçünü yollarda görebileceğiz. Maksimum hızı 355 km/s olan 740 beygir gücündeki Veneno’nun bir örneği Lamborghini’nin müzesindeki yerini alacak.

lamborghini-veneno-miami-2 lamborghini-veneno-miami-3 lamborghini-veneno-miami-4

Similar Articles
Porsche’den BMW 5-Series’e Yeni RakipBMW M4’e Duke Dynamics Makyajı2015 Lincoln NavigatorDubai’nin Yeni Polis Arabası McLaren MP-4-12C50. Yıla Özel: Shelby Cobra 289 FIA 50th Anniversary EditionDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A SpeedsterLamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın