Müzik

İngiliz Rock Grubu Queen’in 40. Yıl Kutlamaları İçin Üretilmiş Hediye Kutusu

İkonik İngiliz rock grubu Queen Londra’da 1971 yılında kuruldu. 2011’de, yani grubun doğumunun 40. yılında Stilettos’ta verilen muhteşem konserin ardından bu özel ve sınırlı sayıda üretilen hediye kutuları piyasaya sürüldü. Grubun gerçek tutkunları için üretilen bu kutular Queen Orb USB Hediye Kutusu ve Queen Live At Wembley Super Deluxe Kutu Seti olarak iki ayrı formda satışa çıkarıldı. Kutunun içerisindeki kraliyet ailelerine yaraşır gotik dizayna sahip ve üzerinde Queen logosunu barındıran altın küre ilgi çekici. Kutu da oldukça kaliteli siyah ipekle kaplanmış.

Meşhur Queen logosundan hareketle dizayn edilmiş altın kürenin üst kısmı çıkarılınca bir USB flash disk ortaya çıkıyor. Bu diskin içinde grubun tüm kariyerlerini kapsayan ve dijital olarak yeniden mikslenmiş 15 adet stüdyo albümü hem 14-bit 44.1 kHz hem de 320 kbps MP3 formatında yer alıyor. Albümlerin yanında bir de devasa bir fotoğraf galerisi de eklenmiş.

Kutu seti birçok başka niteliğe de sahip ve fiyatı 350 $ olarak belirlenmiş.

Similar Articles
Yeni Creative Airwave Kablosuz HoparlörlerBose AE2w Bluetooth KulaklıkTechDAS Air Force One PikapMB&F ve Reuge’den Müzik MakinesiHublot ve Monster’dan Inspiration Hublot KulaklıklarWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın