Gayrimenkul

İstanbul Galata’ya İlk Lüks Otel Projesi

IT sektörünün başarılı ismi İbrahim Özer, Escort Computer’ın kurucusu. Önemli bir yatırımcı olan Özer, gayrimenkul sektöründe de büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. 

Özer 5 yıl önce kurduğu Nar Gayrimenkul, Galata’da 3 tarihi bina satın alarak restore edip rezidans işletmeciliğine başlamıştı. Gayrimenkul sektöründe 400 milyon TL’lik projeleri bulunan şirket, lüks bir otel projesiyle gündemde. İstanbul’a turistik bir artı niteliğindeki proje sayesinde Galata’nın ilk 5 yıldızlı oteli inşa edilecek.

Proje için seçilen yer, İstanbul’un en eski binalarından, 137 yıllık, tarihi Barnathan Apartmanı. Renovasyon projesi hazırlanan binanın, 100 odasıyla 2015 yılının sonunda, 5 yıldızlı bir otel olarak  hizmete açılması bekleniyor.

 

 

Similar Articles
Singapur'daki En Pahalı EvAmerika'daki En Pahalı Satılık EvDünyanın En Pahalı EviTexas'ta Lüks Evler: Villa AscosaAvusturalya'daki Lüks Evler Araplar'ı BekliyorFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábricaEn Sevilen Yıldız Çiftlerin Göz Kamaştıran Evleri ve DekorasyonlarıMeghan Markle ve Prens Harry'nin Yeni Evi Hakkında BilinmeyenlerBruce Willis New York'taki Evi İçin 18 Milyon Dolar İstiyorMichelangelo'nun Villası Yeniden Satışta
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın