BrandnewsYol

Jaguar XE

Jaguar’ın şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş, en verimli ve en kaliteli spor sedan otomobili olarak gösterilen Jaguar XE’nin iddiası ilk bakışta anlaşılıyor.

Cd 0,26 kadar düşük bir sürtünme katsayısıyla havayı yararak ilerleyen Jaguar XE, bu şekilde verimliliği ve hassasiyeti artırmaktadır. Çevik supercharged V6 motordan, minimum 99g/km seviyesinde ortalama CO2 emisyonu değeri sağlayan tutumlu motorlara kadar her türlü sürüş stiline uygun bir motoru olan Jaguar XE, saatte maksimum 250 km hıza ulaşabilmektedir.

Muhteşem tasarımı ve kusursuz yüzeyleriyle ilk bakışta göze çarpan Jaguar XE, InControl özelliğiyle sizi dünyaya bağlayan bir teknolojiye sahiptir. Tüm Jaguar XE’lerde bulunan InControl Touch sayesinde yolculuklarınızı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.
Sınıfının en iyi otomobilleri ödüllerinde bir zafere imza atan Jaguar XE, güvenlik açısından en üst seviyede olduğunu gösteren 5 yıldızı elde etmiştir. Ayrıca aile otomobili kategorisinde de resmen en güvenli otomobil seçilmiştir.

Euro NCAP testlerine giren ve 5 yıldıza sahip olan Jaguar XE’nin çarpışma koruması olağanüstü seviyelerdedir. Bu araca yolcu ve yaya güvenliği de dahil olmak üzere tüm kategorilerde yüksek bir puan getirmiştir.

Aracın birinci sınıf güvenlik özelliklerini daha da iletiye götürmek için çalışmalar yapılmıştır. Bunun neticesinde Jaguar XE ‘Otonom Acil Durum Frenlemesi’ gibi bir dizi aktif güvenlik sistemiyle donatılmıştır.

Güvenilir ve iyi bir aile arabasının olmasının yanı sıra bu araçlar A’dan Z’ye şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere donatılmıştır. 99g/km’den başlayan CO2 emisyonu, 3,8l/100km’den başlayan yakıt tüketimi ve maksimum 34.000km ya da 2 yılık servis aralığıyla son derece rekabetçi bir Toplam Sahip Olma Maliyeti sunan Jaguar XE’nin fiyatı ise 68.723 euro ile 82.724 euro arasında değişmektedir.

Similar Articles
Çevik ve Kontrollü Bir Sürüş: Jaguar E-PACENASA'dan Uçaklar İçin Katlanabilir Kanat ÇalışmasıEmirates 36 Adet Airbus A380 Siparişi VerdiWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles